Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Категорії

Подовжувачі на пластиковій котушці від 10 метрів до 100 метрів

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Подовжувачі на пластиковій котушці від 10 метрів до 100 метрів

Подовжувачі на пластиковій котушці: зручна і легка транспортування кабелю

Багато при ремонтних роботах стикалися з тим, що не вистачає довжини шнура в подовжувачі або він постійно плутається і скручується вузлами. На щастя, в наші дні є безліч варіантів пристосувань, які можуть допомогти вирішити ці проблеми. Наприклад, скористайтеся подовжувачем на пластичної котушці. Він не тільки буде мати достатню довжину, але і допоможе зручно транспортувати всю котушку, підключати відразу кілька пристроїв і т.д.
Застосування подовжувача на пластичної котушці

Даний варіант для роботи з електричними приладами для дому та ремонту дуже затребуваний в наші дні. Подовжувач на котушці з пластика відповідає всім вимогам безпеки і прекрасно справляється з поставленими завданнями.

Він стане незамінним засобом в разі, коли потрібно акуратно розкрутити шнур, щоб він не переплутав, швидко змотати його на бобіну. Пластична котушка досить легка сама по собі і дозволяє без проблем транспортувати пристосування (бобіну і шнур).

Відрізняються подовжувачі на пластичної котушці по довжині, перетину шнура, ступеня захисту, виробнику, транспортабельності і т.д.
Переваги подовжувача на пластичної котушці

Насправді дані моделі користуються великою кількістю переваг в порівнянні зі своїми аналогами:

    Вони мають невелику вагу. При цьому подовжувачі на пластичних котушках досить міцні і надійні. Вони легко транспортуються і мають тривалий термін служби.
    Пристрій легко розкручується в разі потреби. Також нескладно буде і зібрати шнур назад, просто накрутивши його на пластичну бобіну.
    Кабель не плутається, що не зав'язується вузлом, його легко транспортувати.
    При цьому він витримує велике напруження і захищає прилади від перевантаження. Пластичне пристрій може мати кілька входів (приблизно близько чотирьох).

Отже, пластичні котушки користуються великою популярністю сьогодні. Вони мають масу переваг перед іншими аналогами, допомагають при ремонтних роботах.

Щоб купити якісний подовжувач, досить скористатися нашим інтернет-магазином. У нас широкий вибір товарів. Всі вони мають високу якість, сертифікати міжнародного зразка. Замовити онлайн за прийнятною ціною товар не складе труднощів. Причому зробити це можна в Україні не тільки в Києві, Харкові чи Львові, а й будь-якому іншому місті.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами