Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Категорії

Подовжувачі на котушці з металу від 10 метрів до 100 метрів

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Подовжувачі на котушці з металу від 10 метрів до 100 метрів

Прості і зручні помічники в ремонті - подовжувачі на металевій котушці

Багато людей в процесі ремонту стикаються з проблемою заплутування кабелю. Прекрасним рішенням в даному випадку стане подовжувач на металевій котушці. Він дозволить розподіляти шнур на необхідну довжину і забезпечить легке його змотування.

Є різні види таких пристосувань. Найбільшим попитом користується подовжувач з металу. Зупинимося на його особливості детальніше.

Прості і зручні помічники в ремонті - Застосування подовжувача на металевій котушці

Немає нічого дивного, що під час проведення ремонтних робіт є потреба лише в найякісніших і зручних пристроях. Проблема вузлів на шнурах хвилює багатьох. Вона не дає нормально користуватися приладами. Щоб вирішити цю проблему створили спеціальний подовжувач. Він металевий. Його активно застосовують, коли потрібно протягнути шнур до певного приладу, до розетки і т.д. Пристосування відрізняються деякими параметрами. Наприклад, це довжина. Фахівці радять вибирати якомога більше варіантів. Також важлива потужність. Чим вона вища, тим більше навантаження може витримати металева котушка.
Прості і зручні помічники в ремонті - Переваги подовжувача на металевій котушці

Пристосування має масу позитивних рис, які підвищують на нього попит:

    Широкі можливості. Подовжувач на металевій котушці допомагає вберегти від перенапруги. Він має кілька роз'ємів для підключення різних приладів (близько чотирьох).
    Зручність у використанні. Процес змотування є накручування шнура на бобіну. В результаті подовжувач на металевій котушці швидко збирає дроти і запобігає їх заплутування. Притому бобина сама розкручується. Її легко підняти і понести куди потрібно, в той час як кабель буде все більше подовжуватися.
    Міцність. Так як котушка для подовжувача з металу, а не пластикова, то можна говорити про його високої міцності і довговічності. Металева бобина прослужить багато років, стане надійним помічником в ремонтних роботах.

Наш інтернет-магазин дозволяє купити за прийнятною ціною котушки з металу. Вони відрізняються по довжині, типу і перетину кабелю і т.д. Товари ніщо не завадить придбати онлайн в Україні: Києві, Харкові, Львові та інших містах.

Ми надаємо хороші металеві бобіни за прийнятною вартістю, гарантуємо високу якість, тривалий термін служби. Зробити замовлення на сайті досить просто. Ви отримаєте його в потрібні терміни в найкращому вигляді.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами