Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Длина кабеля
Кол-во розеток
Тип кабеля:
Вход:
Степень защиты
Категорії

Подовжувачі на котушці Alpenbox

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Подовжувачі на котушці Alpenbox

Подовжувач для газонокосарки: без обмежень при впорядкуванні території!

Газони або територія біля будинку - при стрижці трави і усунення розрослися кущів часто доводиться йти на сотні метрів від блоку живлення. Добре, коли косарка з акумулятором - вона потребує тільки в періодичній зарядці. Але, все ж, велика частина інструментів, що купуються садівниками - провідна і потребує подовжувачі для газонокосарки. Придбати його, вибравши серед пропозицій таких виробників, як Schuko-Schuko, Socapex, ALPENBOX за зниженою ціною можна у нас.

Подовжувач для газонокосарки: переваги, про які підсвідомо знає кожен

Подовжувач для газонокосарки як і раніше є найбільш поширеним засобом передачі даних на короткі відстані. Його переваги зрозумілі, а цінність для професійного або початківця садівника - незаперечна.

  •     Доступна вартість. Якщо у вас є своя косарка, то ви точно зможете виділити невелику суму для покупки універсальної котушки-подовжувача.
  •     Простота і легкість установки. Монтаж може здійснити навіть дитина.
  •     Легкість модифікації. Кабель зроблений з пластичного матеріалу, що дозволяє його скручувати різними способами без будь-яких наслідків.
  •     Відмінна ємність каналу і міцність при низькій частоті помилок.

Якщо говорити про особливості та переваги котушки-подовжувача на 30-50 м, то їх, насправді, можна перераховувати довго:

    Широкосмугова система. Кабель подовжувача має достатній частотний діапазон для підтримки декількох каналів, що дозволяє значно збільшити пропускну здатність.
    Велика ємність каналу. Кожен з декількох каналів пропонує значну ємність. У Європі, наприклад, за стандартом Phase Alternate Line (PAL), канали мають ширину 8 МГц. Протяжність використання може варіюватися від 10 до 100 метрів.
    Велика пропускна здатність. Оскільки він має велику пропускну здатність на канал, подовжувач використовується при реалізації великого спектра послуг. Котушка-подовжувач на 30 метрів, за ціною, регламентованої виробником, знаходить застосування не тільки як допоміжний елемент для газонокосарки, а й атрибут громадських, будівельних, виробничих заходів.
    Більш низька ймовірність помилок. Висока стійкість до руйнівних атмосферних впливів, і що, слідчо більш низькі частоти помилок. У перекладі на людську мову це означає, що купити такий подовжувач варто хоча б тому, що він неймовірно продуктивний.
    Великий інтервал між опорними точками барабана котушки. Ніяких проблем зі згортанням і розгортанням навіть найдовшого подовжувача для газонокосарки. Котушкова структура виключає таку можливість.
    Стійкість і стабільність. Її забезпечують ніжки і рукоятка. Незалежно від вашого руху і пересування газонокосарки, подовжувач залишатиметься на місці, що виключає можливість пошкодження розеток і самого кабелю.
    Безпека у використанні. Є теплової індикатор, який дозволяє встановити статус приладу в конкретний момент, а також спеціальний вимикач - захист косарки від виходу з ладу при скачках струму.
    Якісний гальмівний механізм. Власне не механізм - а ціла система, розташована по центру котушки в межах осі. Гарантія статичності того подовжувача на 10-20 метрів, який ви збираєтеся купити.
    Паркувальне місце для вилки і стабільна рукоятка для змотування. Дизайн подовжувача для газонокосарки не тільки сучасний і естетичний, а й практичний у всіх сенсах цього слова.

Купуючи у нас вуличний подовжувач, ви можете бути впевнені в тому, що будь-яка задум не буде обмежена стандартним кабелем приладу / пристрої. Це дійсно варте придбання, особливо, якщо враховувати весь спектр його можливого застосування.

Переваги нашого магазину

Ми не використовуємо гучних гасел - лише відчутні вигоди і факти.

  •     Повна сертифікація випробувань товару.
  •     Гарантія до 12 місяців при якісних матеріалах виконання.
  •     Українське виробництво, яке визначає якість і низьку собівартість електротехнічних виробів.

Звертайтеся до нас, працюйте і втілюйте свої ідеї в життя без будь-яких обмежень!

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами