Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Длина кабеля
Кол-во розеток
Наличие выключателя
Категорії

Мережеві подовжувачі, перенесення і мережеві фільтри

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель для сети на 2 розетки 1,5м (Famatel-2512)  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель для сети на 3 розетки 1,5м (Famatel-2513)  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель для сети на 4 розетки 1,5м ( Famatel-2514-N)  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель для сети на 4 розетки 1,5м (Famatel-2627)  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель для сети на 6 розеток 1,5м (Famatel-2516)  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель кабельный 10м (Famatel-2986)  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель кабельный 15м (Famatel-2990)  Famatel..
0.00 грн.
- 30%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри, адаптери Удлинитель кабельный 25 м (Famatel-2989)  Famatel..
1,656.00 грн. 1,159.20 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель кабельный 25м (Famatel-2988)  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель кабельный 2м (Famatel-2982)  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель кабельный 3м (Famatel-2983)  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві подовжувачі Удлинитель кабельный 4м (Famatel-2984)  Famatel..
0.00 грн.
Мережеві подовжувачі, перенесення і мережеві фільтри

Продаємо фірмові мережеві подовжувачі за відмінною ціною

Місця під розетки, як правило, вибираються завчасно, при будівництві або ремонті квартири, будинки. При облаштуванні кімнат неможливо розмістити всі побутові електричні прилади на близькій відстані до джерела живлення. І застосувати звичайний трійник - це не завжди вдале рішення. У цьому випадку необхідно використовувати мережеві подовжувачі. За допомогою даних виробів можна підключити потрібні пристрої до електричного живлення. Якщо мережевий подовжувач має багато гнізд, до нього можна під'єднати кілька пристроїв одночасно. В інтернет-магазині «Contactica» представлено на продаж якісне, брендове обладнання за прийнятною вартістю. Щоб придбати мережеві подовжувачі, необхідно лише зайти на наш сайт, вибрати відповідне пристрій в каталозі і оформити онлайн-покупку.

Моменти, які потрібно врахувати при виборі мережних подовжувачів

Різні моделі побутових мережевих подовжувачів відрізняються один від одного деякими техніко-експлуатаційними і конструктивними параметрами. Практично всі пристрої орієнтовані на європейські стандарти, які пред'являються до електротехнічного устаткування. Перед вибором даних виробів варто визначитися в тому, для чого він вам потрібен. Необхідно враховувати такі параметри пристрою, як:

  •     Наявність заземлюючого контакту;
  •     Кількість розеткових гнізд;
  •     Довжина шнура;
  •     Наявність запобіжника;
  •     Якість ізоляції;
  •     Наявність заземлення;
  •     Допустиме навантаження;
  •     Наявність додаткових елементів.

У нас є спеціальні подовжувачі з фільтрами. Їх в основному застосовують для підключення аудіо-, відео- і телеапаратури, комп'ютерів та ін. Вони надійно захищають обладнання від перевантаження і короткого замикання, а також високочастотних і імпульсних перешкод.

На сайті нашої компанії представлені мережеві подовжувачі на дві, три, чотири, п'ять, шість і вісім розеток. Якщо вам необхідно підключити до електроживлення відразу багато приладів, то краще вибрати подовжувач із заземленням і захистом від попадання дрібних предметів на кілька гнізд. Кабельний мережевий подовжувач (з однією розеткою) відмінно підійде для підключення садової техніки, насосів, електроінструментів та ін. Жорсткий, гнучкий кабель стійкий до сонячного світла, контакти надійно захищені від пилу і бруду, а розетка і вилка знаходяться в ударопрочном прогумованому корпусі.

Залежно від відстані до стаціонарної розетки, ви можете підібрати вироби з різною довжиною кабелю (від 1,5 до 25 метрів). Ми також пропонуємо пристрої, які можна встановити на стіні, не відкриваючи корпус. Всі вироби виконані з високоякісних матеріалів, що є гарантією максимальної безпеки при монтажі та використанні даних подовжувачів. Явною перевагою є наявність вставок для захисту від дітей. Заходьте на наш сайт і вибирайте якісні, безпечні, функціональні і довговічні мережеві подовжувачі, тим більше, що ціна даних пристроїв дуже доступна.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами