Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Диаметр кабеля ( мм2)
Длина кабеля
Кол-во розеток
Наличие выключателя
Сила тока
Категорії

Мережеві фільтри, подовжувачі електричні кабельні

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
- 30%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Удлинитель на 4 гнезда цвет чорний; арт.2627-N  Famatel..
370.08 грн. 259.20 грн.
- 40%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Удлинитель сетевой на 4 розетки цвет червоний ; арт.21436  Famatel..
743.76 грн. 446.40 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Удлинитель сетевой на 8 розеток цвет зеленый ; арт.21814  Famatel..
0.00 грн.
- 30%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Мережевий фільтр з USB на 6 розеток 1,5м (Famatel-22006)  Famatel..
799.20 грн. 559.44 грн.
- 40%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Сетевой фильтр рэковый 19" 8 розеток, 3м (Famatel-28634)  Famatel..
1,595.52 грн. 957.24 грн.
- 40%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Удлинитель сетевой на 6 розеток с выключателем, цвет червоний; арт.22636  Famatel..
1,091.52 грн. 654.84 грн.
- 40%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Удлинитель сетевой на 6 розеток с выключателем, цвет зеленый; арт.22634  Famatel..
1,091.52 грн. 654.84 грн.
- 40%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Удлинитель сетевой на 6 розеток цвет серый; арт.21612  Famatel..
758.16 грн. 455.04 грн.
- 30%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Мережевий фільтр з USB на 4 розетки   Famatel..
735.84 грн. 515.16 грн.
- 40%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Удлинитель сетевой на 8 розеток с выключателем, цвет серый; арт.22832  Famatel..
1,340.64 грн. 804.24 грн.
- 40%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Удлинитель сетевой на 6 розеток цвет зеленый; арт.21614  Famatel..
758.16 грн. 455.04 грн.
- 40%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві фільтри Удлинитель сетевой на 6 розеток цвет червоний; арт.21616  Famatel..
758.16 грн. 455.04 грн.
Мережеві фільтри, подовжувачі електричні кабельні

Мережеві фільтри - як зробити правильний вибір

Оскільки параметри електричних мереж не можна назвати бездоганними, а чутливість електроніки в сучасній побутовій техніці надзвичайно висока, необхідно знайти просте і раціональне рішення - як захистити дорогі прилади від несправностей. Використання мережевих фільтрів - чи не єдиний доступний метод захисту електроприладів від стрибків напруги, неякісного заземлення і перепадів параметрів мережі.

На перший погляд, різні фільтри не особливо відрізняються один від одного, але насправді між їх моделями різниця може бути досить значною. Перед покупкою побутового фільтра бажано визначитися - яку проблему в певній мережі напруги він повинен буде вирішувати і від яких саме перешкод захищати. Гарний мережний фільтр із заземленням, захистом від перевантажень і короткого замикання - річ в будинку необхідна. До питань його вибору не варто ставитися легковажно.

Конструкція пристрою може припускати три рівня захисту:

Базова захист - прості моделі недорогі за ціною. Універсальні побутові фільтри - широкий діапазон вартості і різні типи захисту, достатні для домашніх потреб. Високий рівень захисту - професійні пристосування для підключення дорогої побутової техніки.

Пам'ятайте, від правильного вибору залежить не тільки збереження побутових приладів, але і ваша безпека. Неякісні мережеві фільтри з дешевих матеріалів, на які безіменний виробник не дає ніякої гарантії, можуть стати причиною пожежі корпусу при перегріві.

Характеристики та особливості мережевих фільтрів

Факторів, які можуть вплинути на рішення клієнта купити ту чи іншу модель, досить багато і багато з них носять принциповий характер.

    Присутність теплового реле. Відключити живлення при надмірному навантаженні, і запобігти виходу техніки з ладу дозволить блокування від перегріву
    Кількість розеток. Одні моделі розраховані на підключення до 10 споживачів, інші - мають компактні габарити і вміщають 3-4 гнізда. Перед замовленням фільтра із заземленням потрібно зробити розрахунок, скільки приладів (і наскільки потужних) ви збираєтеся підключати з його допомогою. Якщо всю техніку ви збираєтеся підключати одночасно, порівняйте її сумарну потужність з потужністю мережевого фільтра, зробивши запас до 30%. Запас необхідний, щоб кабелі живлення гарантовано витримали навантаження.
    Відстань між розетками. Хто регулярно намагався підключити до останньої залишилася розетки адаптер блоку живлення, знає, що відстань між розетками - важливий нюанс. Якщо виходять шнури створюють перешкоди, доцільно купити мережевий фільтр з запобіжником, у якого корпус збільшений в розмірах.
    Номінальний струм. Даний параметр залежить від потужності приладу. У разі, коли підключатися буде досить потужна побутова техніка, має сенс замовити модель з номінальним струмом понад 10 ампер.
    Довжина шнура. Більше - не завжди краще, коли мова йде про покупку мережних подовжувачів. Надлишок довжини ніяк не впливає на роботу пристрою, а ось ціна буде збільшена. Розрахуйте, скільки вам потрібно для монтажу і зробіть невеликий запас.
    Переріз кабеля. Вважається, що надійність шнура тим вище, чим він товстіший, тому що зможе пропускати струм більше сили без реальної загрози перегріву.

Інтернет-магазин CONTACTICA пропонує своїм клієнтам високоякісну електротехнічну продукцію від провідних європейських виробників, конкурентні ціни, необхідні консультації та оперативну доставку.

Приємного вибору і вдалих покупок!

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами