Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Длина кабеля
Сечение кабеля:
Тип кабеля:
Категорії

Подовжувачі кабельні з виделкою і розеткою

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Подовжувачі кабельні з виделкою і розеткою

Кабельні подовжувачі купити можна як у магазині так і в інтернет магазині,

але наші уділінітелі мережеві відрізняються високою якістю кабелю який не боїться морозу і може експлуатуватися при температурі до - 40 градусів і спеці понад 60 градусів! На всіх удлинителях серії Альпенбокс застосовані вилки і розетки австрійського виробника РСЕ або іспанського Famatel, дані роз'єми високої якості і сертифіковані в Європі і Україні.

Купити подовжувач кабельний в нашому інтернет магазині зовсім не складно, ви можете придбати подовжувач через корзину або зателефонувавши по телефону нашого менеджера.

При виборі якісного подовжувача для розетки визначте де ви збираєтеся використовувати даний пристрій від цього залежить вибір кабелю для подовжувача і його характеристик. Для приміщення цілком підійде провід GDC? якщо ви будете застосовувати подовжувач електричний на вулиці, СТО, виробництві в важких і екстремальних умовах то радимо вибрати кабель гнучкий гумовий який прослужить довго і надійно.

Не зайвим буде так само підібрати необхідний перетин кабелю для того що б ваш улінітель витримав відповідну навантаження.

За всіма технічно питань вас з радість проконсультують наші менеджери при зверненні по телефону.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами