Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Тип исполнения
Напряжение
Сила тока
Кол-во контактов
Степень защиты
Положение заземляющего контакта
Размер фланца
Категорії

Кабельні, панельні і фланцеві вилки

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кабельні, панельні і фланцеві вилки

Кабельні вилки PCE від надійного офіційного постачальника

Кабельні вилки - це далеко не той товар, який потрібен в кожному будинку. Однак на великих виробництвах без них, на жаль, не обійтися, особливо якщо потрібно прокласти електричну проводку великої потужності. На вокзалах, аеропортах, в будівництві, а також під час вантажоперевезень кабельні вилки затребувані так само сильно, як і, скажімо, панельні або фланцеві з'єднувачі.

Особливості застосування кабельних вилок

Оскільки подібні кабельні перехідники виготовляються з високоякісного поліаміду PA6, вони не реагують на вплив:

    води;
    температури;
    хімічних речовин.

А це означає, що монтаж вилок можливий на відкритому повітрі, незалежно від погодних умов. Про якість ізоляції можна не турбуватися, вона дійсно на найвищому рівні.

Також такі вилки є вогне- і термостійкими. Випробування показали, що навіть в умовах пожежі кабельні з'єднувачі практично не горять, оскільки є самозатухаючим. Але і це не все. Кабельні вилки стійкі до стирання, ударів і розривів. Всі перераховані вище факти роблять дану продукцію дуже довговічною. Застосовувати подібні вилки можна для кабелів, сила струму яких становить 16А, 32А, 36А або 125А. При виборі потрібно звертати увагу на ступінь захисту. Краще, якщо вона буде максимальною - IP67.
Якісні кабельні вилки від інтернет-магазину Contactica

Якщо ви хочете купити кабельні вилки по дійсно доступними цінами, звертайтеся до нас! Завжди в наявності моделі з гвинтовими клемами і латунними контактами. Також при необхідності ми готові запропонувати вам товари з нікелевим покриттям клем. Для цього при оформленні онлайн-замовлення в кінці артикулу вкажіть букву «v». І не забудьте вказати на цю особливість під час підтвердження замовлення при відповідному дзвінку нашого менеджера.

Інтернет-магазин Contactica працює з покупцями з усієї України. Щодня десятки посилок з нашими товарами зі складу в Києві відправляються в усі куточки нашої країни: як у великі міста (наприклад, до Харкова, Львова і т. Д.), Так і в маленькі селища. Варто відзначити, що Contactica регулярно організовує акції і розпродажі, завдяки яким можна дуже вигідно придбати вилки, а також інші товари. Є приємні сюрпризи і для постійних і оптових покупців. Тому заходьте частіше, підписуйтесь на розсилку і не втрачайте шанс купити все необхідне дійсно дешево!

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами