Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Тип исполнения
Напряжение
Сила тока
Кол-во контактов
Степень защиты
Положение заземляющего контакта
Размер фланца
Категорії

Роз'єми на 7 контактів PCE

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Роз'єми на 7 контактів PCE

Якісні 7-контактні вилки і розетки PCE від інтернет-магазину Contactica

Силові 7-контактні вилки і розетки використовуються в основному для промислових цілей для забезпечення роботи зварювальних агрегатів, переносних установок та іншого. Зрідка їх використовують, якщо необхідно надійне підключення харчування енерговитратного електричного обладнання (бойлерів, електроплит і т. Д.). Про переваги та особливості покупки 7-контактних вилок і розеток ми і поговоримо далі.
Переваги 7-контактних вилок і розеток PCE

Перш за все, потрібно відзначити, що 7-контактні вилки і розетки, в залежності від типу виконання, бувають трьох видів:

    кабельні;
    стаціонарні (панельні);
    врізні (фланцеві).

Всі вони розраховані на великі напруги: від 380 до 440 В. Ступінь захисту в залежності від моделі може бути IP44 або IP67, а сила струму - від 16А до 32А. Як матеріал виготовлення використовується стійкий до хімічних і фізичних дій поліамід.

Особливості 7-контактних вилок і розеток:

    висока вогне- та термостійкість;
    відмінні ізоляційні властивості;
    стійкість до розривів, ударам, стирання;
    вологостійкість;
    тривалий термін експлуатації.

Всі 7-контактні вилки і розетки сумісні з роз'ємами стандарту СЕЕ.
Особливості вибору 7-контактних вилок і розеток PCE

На сьогоднішній день безліч торгових марок випускає силові розетки і вилки. Однак найкращим чином зарекомендувала себе фірма PC Electric. Вона займається виробництвом промислових роз'ємів вже більше 45 років. Продукцію компанії можна придбати по всьому світу, так як на експорт йде 80% всіх вироблених товарів. Фахівці цінують вилки і розетки PC Electric за простоту, зручність і швидкість підключення, надійність конструкції і відносно невисоку вартість.
Де найвигідніше купити 7-контактні вилки і розетки?

Багато покупців сумніваються, де вигідніше купувати 7-контактні вилки і розетки: в Інтернеті або стаціонарному магазині. Чи не станемо лукавити, у кожного способу є свої переваги і недоліки. Купуючи товари в стаціонарних спеціалізованих магазинах очима, оцінити його якість і надійність. Однак ціни там, як правило, набагато вище, ніж в онлайн-магазинах. Та й асортимент там залишає бажати кращого.

Інша справа - інтернет-магазин Contactica. Тут і каталог неймовірно широкий, і цінова політика лояльна, і сервіс відмінний. Продаж 7-контактних вилок і розеток відбувається за стандартною схемою: замовлення товару через сайт або в телефонному режимі, відправка в ваше місто національними транспортними службами, отримання посилки у відділенні. Переваги покупки в Contactica очевидні: з нами ви економите час і гроші. Також ми надаємо гарантію на реалізовану продукцію, тому переживати про якість придбаних товарів не варто! Києва, Харкова, Львова або будь-якого іншого населеного пункту України, ви маєте можливість подивитися на товар власними

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами