Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Тип исполнения
Напряжение
Сила тока
Кол-во контактов
Степень защиты
Положение заземляющего контакта
Категорії

Розетки з вимикачем і блокуванням

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Розетки з вимикачем і блокуванням

Розетка з вимикачем для надійної роботи електрообладнання

Розетка з вимикачем і блокуванням незамінна при використанні в приміщеннях і на відкритому повітрі разом з електричним однофазним або трифазним обладнанням з кабельною системою живлення. Такі комбіновані розетки використовуються для підключення електричного інструменту або будівельного обладнання, верстатів та інших промислових інструментів, для постачання електрикою кіосків, побутівок, туристичних баз і будинків відпочинку.

Крім високої надійності, роз'єми з блокуванням і вимикачем мають також привабливий зовнішній вигляд, високу ергономічність і простоту експлуатації. Завдяки сучасним конструктивним рішенням, комбіновані роз'єми запобігають виникненню аварійних і позаштатних ситуацій, що підвищує продуктивність роботи обладнання.
Розетка з вимикачем: переваги

Промислові розетки з вимикачем

- це ефективні, довговічні і надійні вироби, які використовуються в промислових та виробничих підприємствах. Розетки з блокуванням мають цілий ряд переваг:

    Безпека. Всі вироби проходять випробування в незалежних організаціях по сертифікації.
    Довговічність. Корпус роз'єму з вимикачем виготовляються з перевірених матеріалів, які мають тривалий термін служби навіть в жорстких умовах експлуатації.
    Економічна ефективність. Монтаж роз'ємів з блокуванням здійснюється максимально просто і швидко.
    Надійність. Розетка з автоматичним вимикачем має контактні пари високої якості.

Завдяки широкому модельному ряду, кожен покупець зможе підібрати і купити розетку з вимикачем в Україні для своїх потреб.

Корпуси та ізоляційні елементи виготовляються з матеріалів, що мають термостійкість і відрізняються самозатухания. Наявність кришок на розетках запобігає потраплянню всередину вологи і пилу. Для надійності кріплення розетки з блокуванням оснащені пружинами з антикорозійним покриттям.

Гвинти, за допомогою яких кріпляться комбіновані розетки, мають захист від самовідгвинчування. Завдяки наявності захисту IP44 і вище, розетки з вимикачем в одному корпусі можна застосовувати навіть у вологих приміщеннях. Спеціальний сальник дозволяє підключати до гнізда з вимикачем дроти з різним перетином.
Особливості комбінованих розеток

Всі промислові розетки з вимикачем в одному корпусі мають необхідні сертифікати якості. Для виготовлення корпусів виробів застосовуються металеві сплави або високоякісний пластик, що дозволяє споживачам купити найбільш підходящу для різних завдання модель.

Промислові роз'єми з вимикачем забезпечують безвідмовну працездатність всього виробничого обладнання. Завдяки використанню розеток з блокуванням, споживачі можуть бути впевнені, що причиною зупинки обладнання точно будуть не роз'єми живлення.

Накладне виріб забезпечує максимум безпеки - ймовірність виникнення короткого замикання зводиться практично до нуля, що гарантує безпеку людей, які знаходяться близько електричного обладнання.

Залежно від середовища застосування і умов роботи, ви можете вибрати і купити блок вимикачів з розеткою, які підійдуть для вирішення ваших технічних завдань.

В інтернет-магазині Contactica ви можете купити розетку з вимикачем в одному корпусі і інші види накладних та меблевих комбінованих роз'ємів за вигідними цінами прямо в онлайн-режимі. Доставка замовлень здійснюється по всіх містах, в тому числі по Києву, а також до Харкова, Львова, Одеси та ін.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами