Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Кол-во розеток
Материал корпуса
Тип исполнения
Напряжение
Сила тока
Кол-во контактов
Степень защиты
Положение заземляющего контакта
Размер фланца
Категорії

Силові роз'єми

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер CEE- вилка 16A 3P 250V- 1 розетка SCHUKO  Famatel..
487.90 грн. 414.80 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер CEE- вилка 16A 3P 250V- SCHUKO  Famatel..
406.98 грн. 345.78 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер CEE- вилка 3P+N+T 16A выход розетки 3P+T 16A + 1 и 2P+T 16A  Famatel..
1,407.94 грн. 1,196.80 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер вилка SCHUKO - CEE розетка 16A 3P 250V  Famatel..
303.62 грн. 258.06 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер с 3Р CEE на 2 х 3Р CEE + Schuko; арт.16010  Famatel..
1,486.14 грн. 1,263.10 грн.

Силові роз'єми - гарантія надійної роботи потужного устаткування

Силові роз'єми знайшли своє застосування в багатьох галузях народного господарства, де використовується високопотужне обладнання. В основному це великі виробничі підприємства, будівництво, промислові галузі та сільське господарство. Багато власників приватних будинків і дачних ділянок знайшли застосування силових розеток в повсякденному житті. Вони здатні витримувати великі навантаження, викликані роботою електроприладів, які споживають значну кількість електричної енергії. Їх також використовують в якості тимчасового підключення електроживлення в процесі проведення ремонтних і будівельних робіт. Якщо вас цікавить питання придбання даної продукції, радимо вам ознайомитися з каталогом інтернет-магазину contactica.com.ua.

Силовий вилки і розетки: область застосування

Дуже часто на будівельних майданчиках і в промислових приміщеннях використовуються звичайні побутові роз'єми, адже вони набагато дешевше промислових. Ця удавана економічна вигода спричиняє за собою порушення правил електробезпеки, адже дані прилади не розраховані на такі могутні навантаження, що виникають в процесі експлуатації промислового устаткування.

Для підключення потужного устаткування слід купувати промислові силові розетки, виготовлені з високоміцної пластмаси, які надійно захищені від загоряння і володіють антикорозійними властивостями. Вони на відміну від звичайних розеток і вилок краще захищені і відрізняються більшою довговічністю.

Силові роз'єми використовують як всередині приміщень, так і на відкритому просторі. Вони мають спеціальні захисні кришки, які запобігають потраплянню води та пилу, коли роз'єм не задіяний. А прогумований корпус вироби надає з'єднанню міцності, надійності та робить його практично герметичним. Правильно підібраний кабель зробить з'єднання дійсно пиловологозахищений. Найчастіше, при підключенні силових роз'ємів використовують гнучкий кабель, що складається з багатодротяна жив. Він найкраще підходить для створення тимчасової електромережі або підключення сильно вібруючого електрообладнання. У таких випадках неминучі перегини проводів, а подібний тип кабелю цілком може це витримати.

Силові роз'єми застосовують при роботі як з мобільним, так і зі стаціонарним електроустаткуванням, що мають кабельну систему харчування однофазного і трифазного виконання. Силові вилки забезпечують робочий процес промислового обладнання, верстатів і будівельних електроінструментів, а також з їх допомогою подається електропостачання на кіоски, побутівки і інші окремо розташовані споруди. Однак їх область застосування не обмежується виробничими рамками, силові розетки з успіхом застосовуються в побуті для підключення побутових електроприладів, наприклад, електроплит або іншого обладнання великої потужності.>

Асортимент силових роз'ємів в інтернет-магазині "CONTACTICA"

На сайті інтернет-магазину, розділ «Силові роз'єми» представлено великий асортимент продукції, а саме:

    кабельні, панельні, фланцеві вилки і розетки;
    розетки оснащені блокуванням, вимикачем і комбіновані;
    7-контактні вилки і розетки;
    розетки і вилки СЕЕ, що захищають електродвигун від стрибків напруги;
    контейнерні роз'єми;
    разветвители і адаптери розподіляють ток;
    роз'єми для естради;
    аксесуари для силових вилок;
    низьковольтні розетки і вилки.

Силові електричні роз'єми по своєму виконанню можуть бути переносними і стаціонарними, а в залежності від робочої напруги поділяються на 220 В і 380 В. Це те напруга мережі, на який вони розраховані. Не варто забувати, що домашня електрична мережа це, як правило, - 220 В. Для однофазних мереж в даний час випускають 3-х контактні силові розетки, які мають фазний, нульовий і заземлюючий контакт. Трифазні мережі оснащені силовими розетками з чотирма або з п'ятьма контактами. У цьому випадку один контакт буде заземляющий, а решта будуть фазними і нульовими.

Збираючись купити силовий роз'єм, звертайте увагу і на ступінь його захисту (IP). Тому перш ніж придбати пристрій, слід врахувати всі ті завдання, які на нього покладаються. В першу чергу, визначитеся, для яких потужностей і номінального електричного струму необхідна розетка, адже від цього буде залежати її вартість. Немає сенсу переплачувати за високий ступінь захисту, якщо для цього немає особливих причин. Але в той же час недостатня захищеність може стати серйозною проблемою при експлуатації виробу в режимі підвищеної потужності.

Залежно від типу матеріалу, з якого виготовляються силові роз'єми, вони діляться на каучукові й поліамідні. Каучукові застосовуються для прокладки електропроводки в бетонних стінах, стелях і за гіпсокартоном, а також для зовнішньої проводки. Для їх виготовлення таких використовують самозатухаючий каучук. Вони надійно захищені від корозії і вважаються пожежобезпечними. Основною відмінністю каучукових роз'ємів є стійкість до низьких температур.

Поліамідні силові роз'єми, на відміну від каучукових, мають підвищену ударостійкість. Такі силові роз'єми найчастіше застосовують при роботі з мобільними електроустановками, що мають кабельну систему електроживлення. Це можуть бути зварювальні та інші роботи, що проводяться зовні приміщення.

> Купити силові роз'єми, розетки і вилки для підключення електроустаткування можна на нашому сайті. Для цього відправте нам заявку або зателефонуйте. Консультанти в режимі онлайн оперативно дадуть відповідь на всі ваші запитання. З нами ви економите не тільки гроші, але і час. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Купуйте обладнання в нашому інтернет-магазині і у вас не буде приводу для переживань щодо роботи вашого електрообладнання.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами