Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Категорії

Розподільчі пристрої настінні

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:

Настінна навісна шафа - надійне рішення для розміщення мережевого обладнання

Настінна шафа є універсальним рішенням для розміщення і застосування малогабаритних мережевих пристроїв. В такому настінному шафі можна розмістити роутери, маршрутизатори, патч-панелі, станції зв'язку, свитчи, серверне та мережеве обладнання, жорсткі диски для зберігання інформації, блоки розеток.

Настінна  шафу: застосування

Завдяки використанню спеціальних полиць, комутаційний ящик відмінно підходить для розміщення нестандартного обладнання, що робить це рішення ще більш практичним і універсальним для зберігання мережевого обладнання.

Купити настінну шафу можна в розмірі 19 дюймів - це рішення є стандартним і позначає ширину між вертикальними внутрішніми напрямними, що дозволяє розміщувати будь-яке мережеве обладнання, яке представлене на ринку.

Навісна розподільча шафа являє собою ящик з металу з дверцятами на передній стінці. Двері мають замок і може бути виконана зі скла або металу, бути цілісною або з перфорацією.

Настінна комутаційна шафа може мати знімні бічні панелі, які полегшують доступ до бічних частинах мережевого обладнання. Це дозволяє виконувати технічні роботи, не знімаючи його зі стійок повністю.

Така шафка виготовляеься з високоякісної міцної сталі товщиною понад 1 мм. Такі моделі здатні витримувати максимальне завантаження мережевим обладнанням з загальною вагою до 400 кг. Хороший настінний ящик має кілька висновків для кабелів, щоб їх можна було зручно розмістити з будь-якого боку. Перед тим, як купити серверний ящик, необхідно звернути увагу на наявність на даних отворах щіток, що захищають їх від проникнення пилу і бруду.
Шафа комутаційний настінний: характеристики

Шафа мережева настінна має цілий ряд важливих характеристик, які необхідно враховувати перед тим, як купити дану конструкцію:

    Формфактор. Дані пристосування мають спеціальні кріплення для розміщення на стіні. Завдяки своїм компактним розмірам, вироби мають невелику вагу, який здатна витримати будь-яка стіна. Розподільчий навісну шафу розміщують на такій висоті, яка була б зручна для обслуговування мережевих пристроїв.
    Глибина. Однією з важливих характеристик електричного навісної шафи є його глибина, яка залежить від типу пристроїв, які будуть монтуватися туди. Якщо обладнання буде мати більшу глибину, ніж настінний ящик, то воно не зможе поміститися туди. Підбирати глибину настінної шафи необхідно з запасом, щоб там залишалося місце для кабелів і роз'ємів, які зазвичай розташовуються на задній стінці мережевих пристроїв. Глибина мережевих настінних шаф зазвичай становить 450, 500 і 540 мм.
    Призначення. Перед тим як купити настінний шафа для мережевого обладнання, необхідно визначитися з його призначенням. Більшість моделей, представлених в нашому каталозі, є універсальними. Передні дверцята можуть мати посилені металеві рамки з затемненим протиударним склом. Це дозволяє додатково захистити мережеві вузли від несанкціонованого доступу. Такі вироби мають ширину 600 мм, де робочий простір становить 475 мм (19 "), а 125 мм з боків відводиться для конвекції повітря і охолодження устаткування. Для монтажу складних маршрутизаторів і серверів можуть використовуватися спеціальні шафи, передні дверцята яких виготовлена ​​з перфорованої металевої сітки. Ширина таких шаф становить 800 мм, що дає більше бічного місця для охолодження. Завдяки такій конструкції, що охолоджується повітря може направлятися від сітчастої дверцята до вентиляторного блоку, що дає можливість рівномірно охолоджувати все обладнання.
    Якість фурнітури. При виборі навісної шафи для мережевого обладнання, важливо уважно розглянути замки, фурнітуру та ручки. Дверцята розподільної шафи повинна мати плавний хід і надійно закриватися, а замки - мати антивандальне покриття. Кутові частини навісної шафи повинні мати додаткове зміцнення.
    Комплектація. Однією з ключових характеристик настінної шафи є тип конструкції: розбірний або суцільнозварний. Настінний шафа з розбірної конструкцією вважається менш стійким, ніж цілісний. Але останні мають істотно більшу вагу і складніше піддаються транспортуванню.
    Аксесуари. У ролі додаткових аксесуарів до навісного шафі зазвичай виступають регульовані ніжки, захисні щітки на входах для кабелів, заземлення та інші корисні дрібниці, які допомагають зробити вибір на користь тієї або іншої моделі. Також важливо з'ясувати, чи можна додатково придбати у виробника настінного електротехнічного шафи додаткові полки, фіксатори для кабелів, охолоджуючі блоки та інші аксесуари.

Інтернет-магазин Contactica пропонує купити настінний монтажний шафа, який ідеально підійде для наявного у вас мережевого обладнання. Ціна на електричний навісну шафу, який ви виберете в нашому каталозі, повністю відповідає заявленій якості. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, тому наші клієнти можуть не сумніватися у високій якості виробів, представлених на сторінках нашого інтернет-магазину.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами