Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Серия
Степень защиты
Размеры; (ДxШxВ) mm
Категорії

Розподільні настінні шафи

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу Acqua Plus на 18 модулей 289х432х160 IP65, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу Acqua Plus на 36 модулей 464х432х160 IP65, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу NUOVA на 12/14 модулей 195х284х100 IP40, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу NUOVA на 18 модулей 195х350х100 IP40, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу NUOVA на 24 модуля 351х305х112 IP40, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу NUOVA на 4 модуля 195х120х100 IP40, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу NUOVA на 4 модуля 195х120х100 IP40, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу NUOVA на 8/10 модулей 195х238х100 IP40, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу на 54 модуля 639х432х160 IP65, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу на 72 модуля 879х432х160 IP65, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус для зовнішнього монтажу на ACQUА 2/4E модуля, Famatel.  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Настінні шафи Корпус пластик ударопрочный Magna 400x300x165 IP65, Famatel.  Famatel..
0.00 грн.
Розподільні настінні шафи

Настінні шафи - надійний захист комутаційних мереж

Важко уявити сучасне приміщення, в якому немає електричних проводів і комутаційних мереж. Для компактного розміщення монтажних вузлів і іншого розподільного обладнання найкраще використовувати навісний настінний шафа. Він не тільки приховає всі електричні вузли, а й убезпечить оточуючих від прямого контакту з проводами і розподільними елементами. Такі щити виглядають дуже естетично і відмінно маскують все електротехнічні елементи.

Конструктивні особливості настінних шаф

Настінні шафи дозволяють зібрати все необхідне обладнання в одному місці, а завдяки своїм невеликим габаритним розмірам вони не впливають на корисний простір приміщення. Адже часто шафа кріпиться на стіні, при цьому висота його розміщення від підлоги повинна становити не менше одного метра. Універсальна конструкція, компактні розміри і демократична ціна роблять такі вироби затребуваним і дуже популярним. Основним місцем їх розміщення є коридори, офіси, сходові клітини та серверні приміщення.

Комутаційний шафа являє собою просту і одночасно з цим функціональну і надійну конструкцію. Устаткування виконано у вигляді спеціального боксу, в якому можуть розташовуватися кабельні мережі, електричні дроти, телефонні лінії, сервери, джерела безперебійного живлення, бездротові пристрої. Основне його призначення - інсталяція активного і пасивного мережевого обладнання на стадії виконання електромонтажних робіт, а також монтажі невеликих локальних мереж.

Шафи настінні, як правило, транспортуються в зібраному вигляді, проте деякі моделі мають розбірну конструкцію. Це позначається на вартості доставки і умови подальшого зберігання монтажного щитка. Збірні моделі вимагають додаткових зусиль і часу на складання, а їх конструкція не дуже міцна на відміну від стаціонарних нерозбірних моделей.

У комплект навісного настінної шафи входить:

  • корпус настінної шафи. Він може бути металевий або пластиковий;

  • двері, виконана з ударостійкого скла. Це спрощує експлуатацію і забезпечує зчитування даних з приладів без відкриття шафки;

  • вхідні отвори для кабелю. Точки введення можуть бути як зверху, так і знизу навісного щитка;

  • отвори для наскрізної вентиляції (розташовуються вгорі і внизу шафи). В процесі роботи прилади, розміщені в шафі, можуть нагріватися, тому отвори служать для пасивного повітрообміну. Якщо ж цього буде недостатньо то, є можливість підключення додаткових джерел охолодження;

  • елементи, що захищають зону вводу кабелів від пилу і забруднень;

  • комплект для заземлення обладнання;

  • комплект кріпильних елементів.

Потрібно відзначити, що в даний час у продажу є як настінні шафи, так і підлогові моделі. Але, як показує статистика: настінні шафи мають великий попит при розміщенні малих електромереж і розподільних вузлів. Таке обладнання можна зустріти навіть в під'їздах житлових будинків. Їх, як правило, використовують телекомунікаційні організації для успішного розміщення і підключення обладнання.

Купити настінний шафа від такого відомого виробника, як Famatel можна в інтернет-магазині Contactica. Ціни, представлені в прайсі цілком доступні, а на багато моделей пропонується непогана знижка. Замовити необхідну модель в режимі онлайн можна не тільки в Києві, ми відправляємо нашу продукцію в будь-який регіон України, тому жителі Львова, Харкова та інших населених пунктів можуть скористатися нашими послугами.


 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами