Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Серия
Степень защиты
Размеры; (ДxШxВ) mm
Категорії

Монтажні розподільні коробки

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка 100х100х45 арт.3251 , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка 160х100х50 арт.3252 , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка внутр.монт. 66х66х41 IP30 арт.3102 , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка встраиваемого монтажа Ø40х39 IP30 арт.3259 , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка встраиваемого монтажа Ø67х135х39 арт.3256 , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка встраиваемого монтажа Ø67х276х45 арт.3261 , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка встраиваемого монтажа Арт.3253 , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка встраиваемого монтажа с крючком Ø67х39 IP30 арт.3258 , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка монтажная 3201-t , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка монтажная 3202-t , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка монтажная 3203-t , Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Монтажні коробки Коробка монтажная Famatel IP68, Famatel  Famatel..
0.00 грн.
Монтажні розподільні коробки

Монтажні розподільні коробки

Розподільна коробка в квартирі служить своєрідним комутатором для електропроводки, відправляючи від загального кабелю дроти до різних електричним точкам - освітлювальних приладів і розеток. Точний і грамотний монтаж забезпечить в приміщенні на 100% безперебійну експлуатацію електропроводки.

Сама розподільна монтажна коробка виглядає як компактна конструкція, зроблена з пластику (або металу) з отворами з різних сторін. Корпус розподіл коробки захищає дроти, розташовані всередині, від механічних впливів і пошкоджень. Усередині монтажна конструкція обладнана спеціальними кріпленнями для проводів - це затискачі і клемні колодки. У разі відсутності останніх електропроводка може з'єднуватися "на скручування" - розділені закінчення проводів скручуються і ретельно ізолюються, а потім зварюються. Але такий спосіб істотно поступається клем.

Як вибрати матеріал распаячних коробок?

Вибираючи, яку монтажну розподільну коробку купити, як вирішального критерію вибору слід взяти матеріал, з якого виготовлена конструкція. У будь-якому випадку це будуть матеріали, здатні на весь термін експлуатації проводки забезпечити їй максимальний рівень захисту.

Варіантів небагато:

 1. Металеві монтажні коробки для електропроводки виготовляють з високоякісної листової лудженої стали або алюмінієвих сплавів, захищених від корозії. Такі варіанти мають масивний корпус з гідроізоляційними прокладками і кришкою, яка закручується наглухо. При пожежі корпус з металу захищає вміст конструкції достатній час, щоб можна було встигнути знеструмити проводку.

 2. Електромонтажні розподільні коробки з'єднання проводів з пластиковим корпусом можуть гарантувати не гірший захист, оскільки поліпропілен або фторопласт, наприклад, у вологому середовищі надійніше будь-яких металів. При ураженні ж вогнем, пластик не загориться, а скоріше "попливе". Треба сказати, що хоча пластик не такий ударостійкий, як метал, в квартирах на розподільні коробки вкрай рідко припадають ударні навантаження.

Правила вибору розподільних коробок в широкому асортименті сучасних магазинів

 1. Якщо ви шукаєте в інтернет-магазині варіант распаячних коробки для вуличного монтажу, вам підійдуть тільки герметичні моделі.

 2. У разі, коли клемна колодка і сальники не входять до комплекту, їх можна замовити окремо. Клемна сполучна коробка вважається найбільш надійною і довговічною (людський фактор виключений).

 3. Якщо розгалужувальний кабель потрібно буде прокладати по горючих (дерев'яним і ін.) Поверхонь, вам краще купити зовнішні розподільні коробки, які не підтримують горіння.

 4. Вогнестійкі варіанти, згідно з нормами ПУЕ, є обов'язковими для будь-яких громадських приміщень і багатоповерхових (більше 15 поверхів) будинків.

 5. За типом конструктивного виконання ці пристрої можуть бути круглими, квадратними або прямокутними. Відповідно формі будуть використані при установці свої особливості:

  • під круглі вбудовані моделі найпростіше зробити нішу за допомогою круглої насадки на дриль;

  • в квадратні і прямокутні моделі зручніше компактно укладати коннектори, що теж важливо.

 6. За способом монтажу є поділ ще на два типи:

  • вбудовані распаячние коробки встановлюються в заздалегідь підготовлені поглиблення в стінах;

  • накладні варіанти фіксуються на поверхні стіни, в цьому випадку важлива естетика їх зовнішнього вигляду.

 7. Розмір моделі грає чималу роль при виборі. Найбільш затребуваними в нашому інтернет-магазині вважаються коробки 100х100х50, але в кожному конкретному випадку вимоги до типу, виду і розміру будуть складатися індивідуально. Наприклад, щоб з'єднати телефонну проводку, цілком достатньо вироби розміром 30х30х18.

Переваги монтажних розподільних коробок

Головними перевагами монтажних розподільних коробок є наступні:

 1. Захист від пожежонебезпечних ситуацій. Місця, де розгалужуються електричні дроти, є найбільш уразливими - помилки в монтажі або порушення в сполучному контакті можуть вести до нагрівання.

 2. Забезпечення для електрика доступу до закінчень проводів, з'єднаних в ланцюг електроживлення. Електромонтажна коробка ізолює і захищає місця розгалуження проводів, одночасно забезпечуючи до них доступ. Зручність експлуатації, легкість в проведенні ремонтних робіт і можливість при необхідності додавати нові гілки електромереж до вже встановленого проводу - все це дуже значущі моменти.

 3. Створення естетичного зовнішнього вигляду в приміщенні. Розводку проводів важко назвати ефектним елементом декору, і герметична монтажна коробка акуратно сховає її від наших очей. Колір коробочки можна підібрати під ваш інтер'єр, щоб установка була якомога менш помітною. У продажу зустрічаються не тільки різні кольори, але і фактури - під дуб, сосну, світле дерево і т.д.

Розподільна коробка також приносить користь в плані економії. Вона істотно скорочує витрати на дроти. Без неї кожен електричний прилад довелося б з'єднувати окремим кабелем.

Вигідні покупки в інтернет-магазині CONTACTICA

В онлайн-каталозі нашого магазину ви знайдете будь-яку необхідну електрику і комплектуючі, зможете купити монтажні й розподільні коробки за оптимальними для ринку України цінами.

Якість всіх товарів на нашому сайті підтверджено сертифікатами. Представлена в каталозі продукція повністю відповідає європейським стандартам якості і безпеки.

Демократична цінова політика CONTACTICA можлива завдяки тому, що продукція імпортується від виробників безпосередньо, так що ціни не збільшуються за рахунок відсотків посередникам.

Порадує вас не тільки широкий асортимент і низькі ціни, але і відмінний сервіс - грамотні і професійні консультації в онлайн-режимі, оперативна доставка в Київ, Харків, Львів та інші регіони країни.

 

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами