Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Размеры корпуса
Вариант исполнения корпуса:
Вход:
Розетки Schuko 16А-220V
Категорії

Розподільні пристрої переносні, шафа електрична, електрощит

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Розподільні пристрої переносні, шафа електрична, електрощит

Розподільні пристрої для втілення проектів будь-якої складності

Розподільчий щит має важливе значення в забезпеченні надійності системи електропостачання. Головне його завдання в поділі надходить електрики за відповідними ланцюгах. Кожна з таких ланцюгів обладнується вимикачами або запобіжниками. Розподільний щит складається з різної кількості блоків і набору допоміжних елементів. Кожен з блоків; важлива ланка в ланцюзі забезпечення надійності всього пристрою. Вибір конкретної моделі розподільчої установки формується вимогами, які регулюють їх розробку і виробництво. А її тип повинен підходити зазначеній сфері застосування.

Варіанти конструкції і виконання розподільних щитів

В інтернет-магазині  Contactica представлені такі категорії:

 • пересувні розподільні шафи декількох серій;
 • спеціальні рішення (щити, колони, стійки).

  Будь-який щит монтується на пластиковому боксі (коробі). Це потрібно щоб:

  • закрити вимірювальні установки і інші елементи конструкції від вібрації, ударів і інших впливів (вітру, дощу);
  • убезпечити людей від необережних торкань.

   Також розподільний пункт може встановлюватися на металеву стійку з можливістю застосування котушки для змотування кабелю живлення. Є установки без металевих стійок. На них встановлені силова вилка і кабель КГ невеликої довжини (його не потрібно намотувати на котушку). Перед замовленням конкретного щита, ознайомтеся з усіма, представленими в каталозі серіями. Пропоновані вироби формують широкий асортимент найпопулярніших комбінацій і відрізняються по кілька параметрів: кількість роз'ємів, довжина і марка дроти.

   Вибір розподільних щитів будову і важливі доповнення

   При замовленні бажано точно знати необхідні параметри розподільного щита:

   • повне позначення роз'ємів;
   • назви автоматичних вимикачів.

    З цією метою підготуйте для себе список, наприклад, розетку 220 / 16А стандарт Schuko та інше. Фахівці інтернет-магазину Contactica підкажуть який з представлених варіантів найбільше вам підходить. Якщо в каталозі бракуватиме конструкції з такими параметрами які вам необхідні, консультанти рекомендують варіант з запасом потужності. Ціна розподільного щита визначається його комплектацією.

    Загальноприйняті норми і сучасні тенденції

    Деякі типи розподільних пунктів відповідають спеціальним нормам, тому як застосовуються при особливих умовах, в тому числі, і в довкілля. Найпоширенішим стандартом для пристроїв, що підлягають повним або частковим типовим випробуванням, є МЕК 60439-1. Згідно з ним щит має:

    • функціональні блоки зі спеціальним призначенням;
    • форми поділу між сусідніми блоками відповідно домаганням користувача;
    • повний список типових випробувань і постійних перевірок.

     Потрібно відзначити, що такі випробування можна вважати повноцінною гарантією для покупця. Вони проводяться за стандартом, а їх протоколи завіряються незалежною структурою. Але сучасна реальність це не тільки гарантії випробувань, а й  розумні пристрою ВРУ. Зараз можливість віддаленого управління і контролю характерна не тільки великим установкам. Вони актуальні для мобільних, невеликих щитів. Віддалене управління розширює функції електроустановки і забезпечує певний рівень економії. Крім скорочення витрат, такий щит володіє і іншими перевагами:

     • зниження витрат на підтримку щита в робочому стані;
     • розумне вкладення коштів;
     • підвищення рівня задоволеності споживачів електрики.

      Для обміну показниками між розподільним щитом і пультом застосовуються особливі протоколи. Такий зв'язок здійснюється декількома способами. Один з них web-технології. Вони сильно розширюють можливості віддаленого управління і контролю. Їх вартість доступна, а інтерфейс пункту управління простий і універсальний. У каталозі інтернет-магазину знайдуться розподільні щити, виготовлені за новітніми технологіями, і прості пристрої для покупців зі звичайними, стандартними вимогами.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами