Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Материал корпуса
Название серии
Тип разъёма
Фазировка
Сила тока
Степень защиты
Категорії

Розетка з вимикачем в одному корпусі DECONTACTOR ™

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Розетка з вимикачем в одному корпусі DECONTACTOR ™
Якщо ви шукали розетка з вимикачем в одному корпусі де купити в Києві то ви потрапили за адресою.
DECONTACTOR ™ - це штекер з інтегрованим перемикачем. Широкий асортимент, що охоплює всі потреби промислових електричних з'єднань від 16 А до 400 А він пропонує безліч варіантів електромонтажу. Тому вам не потрібно підключати силову розетку до комутатора.
MARECHAL ELECTRIC пропонує простий і інтуїтивно зрозумілий спосіб підключення електричних вилок і розеток. Гарантується електробезпека: немає необхідності в електричної акредитації!
 

Роз'єми живлення Деконтактор ™ допомагають електростанціям покращувати їх безпеку і продуктивність, а також знижувати витрати на обладнання і витрати. Їх можливості відключення живлення виключають необхідність в додаткових перемикачах або роз'єднувачах, а широкий діапазон конфігурацій монтажу спрощує установку.

Унікальна комбінація безпеки DECONTACTOR ™ і простота підключення дозволяють технічним фахівцям швидко і легко відключати електроживлення для виконання робіт з технічного обслуговування. Електричні роботи можуть проводитися ефективно в майстерні з видимим підтвердженням роз'єднання.

 
У галузі ядерної енергетики, гідроелектроенергії, викопного палива та відпрацьованих електростанцій різні потреби в розподілі енергії охоплюються широким спектром промислових електричних роз'ємів і гнізд MARECHAL®: міцність у ворожих умовах, різноманітні електричні установки, що настроюються і гнучкі, відповідність електричним стандартам, допомога в специфікації, установка і обслуговування електричних розеток і розподільних пристроїв.
 

 Застосування електричних роз'ємів DECONTACTOR ™ 

Коннектори, спеціально призначені для роботи в самому серці фабрик, серії MARECHAL® DECONTACTOR ™ поєднують безпеку і простоту з інтегрованим роз'єднувачем в кожному гнізді, для:

  •      Зварювальні апарати
  •      Час іммобілізації двигуна
  •      Портативні розподільні коробки
  •      підйомні пристрої
  •      модульні конвеєри
  •      Мобільні установки
  •      Мобільні генератори
  •      Насоси
  •      Електричні вентилятори і подовжувачі
  •      Лампи і переносне освітлення.

МИ РАДИМО ВАМ

Діапазон DSN / DS / DN охоплює струми від 20 А до 250 А, що робить його нашим найбільшим і найповнішим діапазоном DECONTACTOR ™. Їх корпус відповідає вимогам галузей, яким потрібні надійні роз'єми.
Розетки і роз'єми поставляються в GRP для струмів від 20 А до 90 А і в металі для струмів вище 50 А і пропонують широкий спектр опцій, таких як блокування замків, системи маніпуляції і допоміжні контакти.
Завдяки можливості перемикання AC-3 роз'єднувані перемикачі двигуна DB об'єднують функції роз'єднання двигуна і гнізда харчування. Вони забезпечують безпеку людей під час роботи при навантаженні (двигун або висока індуктивне навантаження). Діапазон DB оснащений механічним індикатором (червоний / зелений) і такими параметрами, як блокування або додавання додаткових контактів.

РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШИХ ПОТРЕБ

Міцність: ударостійкість і кілька операцій

Асортимент DECONTACTOR ™ і MARECHAL® варіюється в залежності від моделі, має армований скловолокном поліефір або металеві оболонки зі склопластику. Цей вибір матеріалів сприяє тому, що штепсельна вилка і розетка мають відмінну механічну міцність і довговічністю.

гнучкість монтажу

З'єднувачі з подвійним напругою 230/400 В - 3P + N + E можуть приймати як чотирифазні, так і трифазні вилки 400 В і однофазні вилки 230 В. Ця сумісність являє собою реальну економію для користувача при установці цих гнізд. Різні позиції контактів доступні з використанням однієї з 24 позицій. Це означає, що тільки комбінації штепселя і гнізда з однаковим розташуванням вирізу можуть бути пов'язані один з одним.

Безпека і ергономіка для операторів

Просте натиснення кнопки на верхній частині гнізда дозволяє відключити обладнання під повним навантаженням, до струмів 250А. Відключення може виконуватися некваліфікованими операторами в цілковитій безпеці без ризику отримання травми від дуги. Це гарантує швидку і легку роботу і заощаджує час при установці або відключенні машини. Для додатків, де потрібно блокування машини, або ситуацій, коли штекер не повинен вийматися, можна використовувати опциональную блокування замка для процедур LOCK OFF і LOCK ON.

відключення
Гнізда MARECHAL® DECONTACTOR ™ стали першим вибором для простоти підключення і відключення електрообладнання, включаючи двигуни і насоси. Вбудований перемикач роз'ємів дозволяє підключати і відключати обладнання при навантаженні одним натисканням кнопки. Це скорочує час простою для обслуговування, репозиціонування виробничого обладнання та т. Д. Як кваліфікований, так і некваліфікований персонал може керувати кнопкою розблокування гнізда для відключення обладнання.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами