Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Категорії

Однополюсні силові роз'єми

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Уточнити пошуковий запит
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Однополюсні силові роз'єми

У самих екстремальних умовах високовольтні штепсельні вилки MARECHAL® забезпечують постійний і ефективний джерело живлення на машинах до 700 А / 1000 В. Зовнішні роз'єми, штепсельні вилки на землі або на стіні можуть протистояти ударам і зловживань.

Водонепроникні однополюсні силові роз'єми SP

для легкого підключення великої обладнання та генераторів в кар'єрах, тунельно-розточувальних верстатів, в гавані для човнів яхт або катерів, міське обладнання, комунальні служби ... Завдяки своїй срібною технології стикового зв'язку однополюсні роз'єми живлення SP допускають постійний струм 700 А / 1000 В змінного струму або 1500 В постійного тока.Оні водонепроникні IP66 / IP67 і мають надійну механічну і електричну блокування з контактної ланцюгом пілота.

Сольова корозія, вологість, зміни температури і механічні удари призводять до поганих з'єднань і перегріву і, в кінцевому рахунку, до відмови. Щоб задовольнити багато потреб, пов'язані з цією ситуацією, MARECHAL ELECTRIC пропонує вам широкий спектр рішень для електричних роз'ємів, які скорочують час і кошти, необхідні для роботи.

Для задоволення численних потреб, пов'язаних з діяльністю порту, MARECHAL ELECTRIC надає вам надійні і якісні рішення різних силових роз'ємів, завжди з метою забезпечення безпеки людей і устаткування.

Застосування

Порти: пристані, підключення харчування плаваючого понтона, локальні пости підключення електроживлення.
Торгові порти і верфі: подключеніе9 кранів, з'єднання між берегами, перетворювачі / компресори, розподільчі коробки.

Бюро сертифікації Veritas здійснює морську сертифікацію діапазонів DSN / DS / DXN / SP / SPeX.
Роз'єми MARECHAL® вже використовуються в морських додатках більше 20 років, особливо для морських і нафтогазових проектів.

Забезпечення оптимальної роботи у вологих умовах

Укріплена водонепроникність IP66 / IP67 / IP69K ефективна автоматично при підключенні розетки або при закритті кришки. Він дозволяє використовувати продукт в умовах надмірно вологим або пиловим навколишнього середовища.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами