Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Категорії

Індустріальні вилки і розетки для надійної роботи вашого обладнання

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Уточнити пошуковий запит
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Індустріальні вилки і розетки для надійної роботи вашого обладнання

Промислові вилки і розетки для надійної роботи вашого обладнання

У тих місцях, де необхідно створити надійне роз'ємне з'єднання, використовуються промислові вилки і розетки. Найчастіше це зварювальне обладнання, будівельне електрообладнання, електроінструменти, верстати та інше. Від правильного вибору промислових роз'ємів залежить не тільки правильна робота обладнання, але і безпеку життєдіяльності людей, які знаходяться неподалік. Саме тому дуже багато уваги потрібно приділити вибору силових агрегатів, а також місця покупки. Про це ми і пропонуємо поговорити далі.
Сфери застосування промислових вилок і розеток

Найчастіше такі силові вилки і розетки використовуються:

 •     в промисловості;
 •     в сільському господарстві;
 •     в хімічному, нафтовому та інших небезпечних виробництвах;
 •     в логістиці;
 •     в будівництві і т. д.

Підходять вони і для формування тимчасових мереж як всередині приміщення, так і на вулиці. Якщо є ймовірність того, що звичайні типи роз'ємів будуть зіпсовані підвищеною вологістю, брудом, піском, підвищеної або зниженою температурою, пилом і т.д., купують промислові моделі.
Особливості промислових вилок і розеток

Наскільки ви зрозуміли, промислові розетки і вилки відрізняються від звичайних, які застосовуються в побуті, перш за все можливістю працювати в більш важких умовах експлуатації:

 •     підвищена вологість в приміщенні;
 •     сильне електромагнітне вплив;
 •     вібрації;
 •     механічні навантаження і удари.

При всій своїй «серйозності», промислові електричні вилки і розетки відрізняються простотою монтажу. Також вони дуже зручні в експлуатації. Надійність і безперебійність роботи забезпечується відповідністю світовим стандартам якості. Якщо ви будете використовувати промислові роз'єми, переживати про нестабільну подачу струму і можливості обриву мережі не варто.
Вибір промислових розеток і вилок

Отже, перш ніж купити промислову вилку і розетку, ви повинні знати, що вони відрізняються між собою не тільки ціною. але і іншими характеристиками:

 •     Матеріал корпусу. Це може бути метал або поліамід (високоміцна армована пластикова модель).
 •     Максимальний номінальний струм. Він може бути в межах 230 - 1000 В. Вибирати варто, виходячи з ваших потреб.
 •     Сила струму. Цей параметр може перебувати в межах 16 А - 600 А. Вибір також залежить від того, де буде застосовуватися силова вилка або розетка.
 •     Ступінь захисту. Якщо ви плануєте використовувати обладнання в приміщеннях з несприятливими умовами, вибирайте максимальний захист - IP67. Для більш лояльних  умов (в    приміщенні сухо, тепло) підійдуть моделі зі ступенем захисту IP55.
 •     Температурний межа. В надійних промислових качанах і розетках він, як правило, знаходиться в межах -25 градусів - +240 градусів.
 •     Кількість полюсів. Найпоширеніші варіанти - 3Р (2Р + РЕ), 4Р (3Р + РЕ), 5К (3Р + N + РЕ).
 •     Конструкція. Існують настінні, переносні, стаціонарні, похилі і прямі моделі.

Варто також відзначити, що існують промислові розетки з кришками. Вони забезпечують обмеження доступу, тобто є більш захищеними.

Практично всі промислові роз'єми оснащені спеціальними запобіжниками і регуляторами, які забезпечують постійну напругу в мережі. У разі обриву подачі струму, коротких замикань, перепадів напруги вони нівелюють негативний вплив на обладнання, зберігаючи тим самим її робочий стан.
Вибір виробника промислових розеток і вилок

Виробництвом промислових вилок і розеток сьогодні займається величезна кількість компаній. Однак довіряти свою безпеку і безпеку роботи обладнання не варто першого ліпшого бренду. Фахівці останнім часом все частіше радять брати промислові вилки і розетки від Marechal Electric Group. Вона відрізняється:

    бездоганною безпекою під час експлуатації;
    найвищою надійністю конструкцій;
    довговічністю;
    доступною вартістю.

Виробничі вилки і розетки Marechal Electric Group завоювали довіру мільйонів користувачів по всьому світу. Виробничі потужності розміщені в трьох країнах: США, Франція, Німеччина, а продаж товарів здійснюється в більш ніж 20 країнах. Всі вилки і розетки, які випускає Marechal Electric Group, відповідають міжнародним стандартам якості. Щорічно компанія вкладає великі гроші (близько 5% від обороту) в удосконалення своїх товарів, а також в розробку нових.

Якщо ви хочете купити оригінальні промислові вилки і розетки Marechal Electric Group, звертайтеся до прямих постачальникам, наприклад, в інтернет-магазин Contactica.
Причини купити промислові розетки і вилки на сайті компанії Contactica

Широкий каталог товарів, швидке оформлення замовлення в режимі онлайн, доступні ціни завдяки прямій співпраці з виробниками з усіх країн світу - це далеко не всі переваги співпраці з нами. Також ви завжди можете розраховувати на:

    професійні консультації фахівців в телефонному режимі;
    оперативна обробка заказов менеджерами компанії;
    швидку доставку промислових розеток і вилок, а також інших товарів в будь-населені пункти України (будь то такі великі міста, як Харків, Київ, Львів чи більш дрібні селища); жителі столиці мають можливість забрати свій товар самостійно з пункту видачі і заощадити на доставці;
    зручну систему оплати покупки (передоплата або ж внесення коштів вже після отримання посилки);
    індивідуальний підхід до кожного покупця;
    особливі умови для оптових клієнтів;
    гарантію якості на промислові вилки і розетки, а також всю іншу продукцію.

Крім того, інтернет-магазин Contactica регулярно влаштовує акції та розпродажі, завдяки яким ви можете відмінно заощадити на покупці промислових вилок і розеток, а також багатьох інших товарів з нашого каталогу. Заходьте частіше на наш сайт, щоб бути в курсі всіх новин.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами