Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Категорії

Розетки з вбудованим вимикачем DECONTACTOR ™ EX (вибухобезпечні)

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Розетки з вбудованим вимикачем DECONTACTOR ™ EX (вибухобезпечні)

Розетки з вбудованим вимикачем

SWITCH + SOCKET-OUTLET

Ex DECONTACTOR ™ і розетки з вбудованим вимикачем, призначеним для небезпечних зон. У режимі захисту «de» вони відповідають Директиві ATEX 2014/34 / EU. Вони можуть використовуватися в зонах 1 і 2 (газ) і зонах 21 і 22 (Пил). Вони сертифіковані відповідно до стандартів IECEx.

Вибухозахищені ПРОДУКЦІЯ

ВСТУП
Коли в атмосферу можуть потрапити субстанції у формі газів, випарів або пилу і стати Причиною вибухів, до обладнання застосовуються спеціальні стандарти і норми.
Роз'єми, призначені для використання в такому середовищі, повинні бути сертифіковані уповноваженим органом оцінки відповідності з цими нормами. Це гарантує, що вони не можуть викликати запалення або вибух в навколишній атмосфері.
норми
• IEC / EN 60079-0: Електричне обладнання для середовищ з небезпекою газового вибуху - Частина 0: Загальні вимоги.
• IEC / EN 60079-1: Вибухонебезпечна атмосфера - Частина 1: Захист обладнання за допомогою вибухобезпечної капсуляції "d ''
• IEC / EN 60079-7: Вибухонебезпечна атмосфера - Частина 7: Захист обладнання за допомогою підвищеної безпеки "e"
• IEC / EN 61241-0: Електричне обладнання для застосування в середовищах з горючим пилом - Частина 0: Загальні вимоги.
• IEC / EN 61241-1: Електричне обладнання для застосування в середовищах з горючим пилом - Частина 1: Захист за допомогою корпуса "tD"
• IEC / EN 60079-31: Вибухонебезпечна атмосфера - Частина 31: Захист обладнання від вибуху пилу, що забезпечується корпусом "t".
Пристрої, які відповідають даним нормам, мають знак і маркування "Ex".

Директиви

У Європі діють дві директиви, пов'язані з вибухозахищеним обладнанням:
Директива ATEX 94/9 / EG (ATMOSPHÈRES EXPLOSIVES)
З 1. липня 2003 виробники мають право постачати на ринок тільки ті вибухозахищені пристрої, які відповідають Директиві ATEX 94/9 / EG. Ця Директива встановлює основні вимоги безпеки і наказує класифікацію пристроїв за категоріями. На даний момент вони відрізняються за видом вибухонебезпечних середовищ відносяться: газ або пил.
Директива наказує:
• для продукції: протокол випробувань ряду моделей, декларація про відповідність і керівництво по експлуатації, для отримання маркування
• для виробника: система контролю якості з щорічним аудитом відповідного органу ПРОДУКЦІЯ сертифікації і призначенням упономоченного особи: відповідального за ATEX.
Директива: 1999/92 / EG
З 1. липня 2003 ця Директива вимагає від підприємців наступне:
• оцінювати ризики вибуху на підприємствах, здійснювати класифікацію по зонам і встановлювати мінімальні вимоги до забезпечення безпеки працівників.
• для нових підприємств і для розширення існуючих застосовувати тільки відповідну Директиві ATEX 94/9 / EG продукцію.
Розроблені згідно вище зазначеним гармонізованим нормам продукти повинні відповідати вимогам Директиви ATEX 94/9 / EG
з безпеки і охорони здоров'я.
класи вибухозахисту
Залежно від пристрою існують різні методи захисту для запобігання ризиків вибуху: підвищена безпека "e", оболонка під тиском "p", занурена оболонка "o", вибухобезпечна оболонка "d", оболонка з порошковим наповненням "q", інкапсуляція "m" , і т.д.
Незалежно від застосовуваного класу вибухозахисту, електричні прилади, призначені для застосування у вибухонебезпечних умовах, повинні:
• запобігати виникненню дуги, яка може запалити навколишнє атмосферу,
• бути удароміцними, при чому вимоги до цієї властивості вище ніж в класичному промисловому обладнанні,
• бути розробленими таким чином, щоб не акумулювати електростатичний заряд, який може виробляти іскри,
• в експлуатації, при температурі навколишнього середовища між -20 ° C та +40 ° C, мати температуру поверхні, нижче, ніж температура самозаймання навколишньої атмосфери або шару пилу, який може зібратися на приладі.
Класи вибухозахисту роз'ємів
Роз'єми з інтегрованою комутаційної здатністю відносяться відразу до двох різних областях, кожна з різним класом захисту:
• сфера, в якій знаходяться контактні компоненти, службовці для відновлення і припинення токоподачі і в якій дуга виникає при нормальних умовах використання: в цій сфері застосовується захист за допомогою вибухобезпечної оболонки "d", яка запобігає виникненню дуги, витримує викликане вибухом підвищений внутрішній тиск і перешкоджає переходу цього вибуху в навколишнє атмосферу.
• сфера, в якій крім дуги виникають ще й іскри і в якій провідник приєднаний до клем приладу. Ця область має клас вибухозахисту підвищена безпека "e", для запобігання будь-якого порушення.
Роз'єми без комутаційної функції мають тільки клас вибухозахисту підвищеної безпеки "e". Вони оснащені системою блокування і попереджувальної маркуванням, для запобігання необачного раз'едінененія під навантаженням.
ВЗРИВОБЕЗОЛАСНАЯ капсуляція "d"
Дугогасним камера з поновлюваних або припиняють токоподачу контактами повинна мати вибухобезпечну оболонку, яка здатна утримати можливий в зрив атмосфери всередині. Норма IEC / EN 60079-1 визначає властивості даної вибухобезпечної капсуляції "d". Оболонка повинна:
• витримувати тиск вибуху,
• давати можливість цього підвищеного тиску, розподілятися по всій довжині і ширині точно розрахованого зазору, щоб запобігти передачі вибуху в навколишнє атмосферу.
Межі зазору (MESG Maximum Experimental Safe Gap) визначаються в залежності від газу і внутрішнього обсягу капсули.
Контакти розетки і штекера DXN1: Різні Ex-зазори (показані червоним) служать для того, щоб в разі вибуху всередині не утворювалося полум'я і викидалися відпрацьовані гази.
Наприклад: в середовищі, що містить ацетилен, повинна застосовуватися вибухобезпечна капсула до 100 см3 з Ex-зазором мінімум 6 мм довжиною і максимальної граничної шириною 0,1 мм.
Підвищена БЕЗПЕКА "e"
Вимоги класу захисту 'd' не обов'язкові для частин розеток і вилок, в яких здійснюється підключення кабелю і проводу, або для пристроїв, які не виробляють іскор. Особливі запобіжні заходи ( «підвищена безпека») тим не менше повинні прийматися щоб
• забезпечити належне кріплення кабелю на вході в корпус,
• не пошкодити провід при натягу і предотвратітть ослаблення клем при ударах, вібраціях або термічних циклах,
• запобігти небезпеці короткого замикання, в якій допустиму наявність повітря і плавлення вище, ніж в класичних роз'ємах.
Роз'єми, в яких застосовується вибухобезпечна капсуляція "d" для відключають навантаження контактів із захистом за допомогою підвищеної безпеки "e" для підключення кабелю і проводу, ідентифікуються по символу: Ex de.
Роз'єми, в яких застосовується тільки клас вибухозахисту з підвищеною безпекою, позначаються символом Ex e.
КЛАС ЗАХИСТУ tD ВІД ПИЛУ
Пристрої для застосування в атмосферах з небезпекою вибуху, викликаного збирається або літаючої пилом, повинні бути захищені від проникнення цієї пилу.
Вони повинні мати позначку з вказаною максимальною температурою їх поверхні в певній максимальній температурі навколишнього середовища (Ta), з урахуванням шару пилу, яка може зібратися на пристрої. Цей клас вибухозахисту відрізняється потовщеним корпусом і маркується символом tD A21 (раніше DIP: Dust Ignition Proof) разом зі ступенем захисту IP.
Приклад маркування: Ex tD A21 IP6X T66 ° C
-40 ° C ≤ Ta ≤ +60 ° C.
Групи пристроїв
Пристрої діляться відповідно до внутрішнього обсягу їх корпусу і розмірами їх обмежує зазору (MESG Maximum Experimental Safe Gap) на групи I, IIA, IIB і IIC, яким відповідають хімічні групи продуктів.
• Пристрої групи I застосовуються для шахт (природний метан).
• Пристрої групи II призначені для всіх інших вибухонебезпечних сфер.
• Група II поділяється на IIA, IIB і IIC, з урахуванням зменшення обмежується зазору і в залежності від взривоспособності газів і випарів. Пристрій групи IIC відповідає також групам IIA і IIB, пристрій групи IIB відповідає IIA
- група IIA: обладнання для середовищ з речовинами, вибухонебезпечність яких стоїть на найнижчому рівні: промисловий метан, пропан, бутан, бензол, толуол, гас, дизель, етанол, ацетон, ...
- група IIB: етилен, Метилакрилат, циклопропан, ...
- група IIC: обладнання для середовищ з речовинами, вибухонебезпечність яких стоїть на найвищому рівні: водень, ацетилен, етілнітріт ...
Маркування пристроїв "de" (DXN, DX, PX) вказує також на їх приналежність до групи пристроїв відповідно ширині обмежує зазору і внутрішньому об'єму. Приклад: Ex de IIC.
Маркування пристроїв з підвищеною безпекою «e» (PXN12C, DXN25C, DXN37C, SPeX, MXBS, MXBJ) відноситься тільки до групи II, так як ці пристрої не мають огранічівающейго зазору, який передбачається підгрупою. Приклад: Ex e II. Вони можуть застосовуватися при будь-яких газах (за винятком природного метану, тут повинні застосовуватися пристрої групи I).
Категорії устаткування і Ex-зони
Існує 3 категорії пристроїв, які відповідають шести взривопасним зонам, газ або пил:
• обородуванія категорії 1, для зони 0 (газ) і / або 20 (пил) призначене для сфер, в яких постійно переважає взривопасная атмосфера. Ці зони не можуть бути оснащені роз'ємами.
• обладнання категорії 2, для зони 1 (газ) і / або 21 (пил) призначене для сфер, в яких в нормальному режимі можуть виникати вибухонебезпечні суміші. Ця зона може оснащуватися
-роз'єм.
• обладнання категорії 3, для зони 2 (газ) і / або 22 (пил) призначені для сфер в яких вибухонебезпечна суміш може утворитися в виняткових випадках, н-р, при порушеннях в установці. Ця зона може бути так само оснащена -роз'єм.
Так як поділ відбувається за принципом зменшення
ризику, то пристрій категорії 1 може застосовуватися в зонах які потрібні для застосування пристроїв категорії 2 або 3; пристрій категорії 2 може так само застосовуватися в зонах, тебуемих для пристроїв категорії 3.
Маркування обладнання містить вказівку зон (и): тільки газ (G), тільки пил (D) або газ і пил (G D).
Приклад: 2G = зони 1 і 2
3D = зона 22
2G D

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами