Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Материал корпуса
Название серии
Тип разъёма
Фазировка
Тип исполнения
Напряжение
Сила тока
Кол-во контактов
Степень защиты
Категорії

Промислові силові роз'єми

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Промислові силові роз'єми

Промислові роз'єми для безпечного застосування обладнання на виробництві

За допомогою промислових роз'ємів можна організувати надійні з'єднання для підключення будівельного обладнання, а також зварювальних апаратів, верстатів, електроінструментів, різних установок, призначених для електропостачання кіосків, побутівок, підключення та озеленення саду. Такі пристосування також використовують в будинках відпочинку, туристичних базах, готелях та ін.

Від правильності вибору таких пристроїв залежить безпека життєдіяльності на виробництві та інших видах організацій. Також промислові силові роз'єми повинні володіти рядом додаткових переваг для кінцевих замовників, системних інтеграторів, проектувальників, обслуговуючого персоналу, операторів і електриків.

Особливості функціонування промислових роз'ємів

Промислові роз'єми в більш важких умовах експлуатації піддаються впливу екстремальних температур, високої вологості, сильним електромагнітним впливам, вібрацій, ударів і механічних навантажень. Оцінюючи навантаження на таке обладнання, варто враховувати якість укладання кабелю. Вид з'єднання повинен повністю відповідати особливостям застосування такого пристосування. Вироби, які представлені в інтернет-магазині «Contactica» характеризуються такими особливостями:

    Стійкість розеток і вилок до несприятливих факторів забезпечується тим, що всі елементи даних пристосувань виконані з високоякісних матеріалів, які відповідають світовим стандартам. Це є гарантією надійності і безперебійної експлуатації підключеного обладнання.
    Представлені на сайті промислові пристосування відрізняються простим монтажем. Вони дуже зручні в застосуванні.
    Великий модельний ряд дозволяє вибрати відповідні розетки і вилки, виходячи з ваших потреб.

Застосування фірмових промислових роз'ємів забезпечує безвідмовну, безпечну і тривалу роботу підключеного обладнання.
Основні різновиди промислових роз'ємів

У цьому розділі нашого інтернет-магазину ви зможете купити промислові роз'єми різних стандартів:

    Багатополюсні роз'єми. Інноваційна розробка робить поверхню корпусу виробів водо- і грязеотталкивающей. Пристрій можна використовувати при температурі до 250 ° С. При цьому його дуже легко очистити від забруднень. На корпус нанесено спеціальне покриття. Ступінь захисту таких роз'ємів - IP65. Таким чином, багатополюсному пристрій володіє відмінними захисними властивостями, які необхідні в корозійних і понад забруднених середовищах (на харчовому виробництві, при будівельних роботах, біотехнологічної, фармацевтичної, а також хімічній промисловості) .Ступінь захисту IP68 означає, що допускається тривале занурення даних промислових роз'ємів в воду на глибину.
    Роз'єми з торцевими контактами від 16 / 250А. Головними перевагами даних виробів є водонепроникність, великий діапазон потужності, тривалий термін служби і просте з'єднання.
    Вибухобезпечні силові роз'єми. Ці вироби відрізняються стійкістю до теплових впливів, стійкістю до ударів, автоматичної водонепроникністю, наявністю вбудованої системи відключення тощо. Вибухозахищені силові роз'єми можуть застосовуватися на об'єктах, де присутнє вибухонебезпечне атмосфера, і на промислових звичайних об'єктах.

Наша компанія пропонує якісні промислові роз'єми, які можуть бути використані в різноманітних сферах застосування.

PS: Остерігайтеся підробок типу PROCONECT і подібних

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами