Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory

Політика безпеки

Політика безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину «Contactica» гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Наш Інтернет-магазин забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, інформація про клієнта буде використана виключно для виконання надійшов замовлення. Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки лише щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт в потрібне місце в термін.

Зареєстровані користувачі мають можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, особливих програмах, знижки і бонуси.

Співробітники Інтернет-магазину «Contactica» ніколи не вимагатимуть у Вас дані з банківської карти або інші конфіденційні дані.

1. Деякі об'єкти, авторські описи й інша інформація розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю Інтернет-магазину «Contactica». Використання таких об'єктів без згоди адміністрації заборонено.

2. На сайті Інтернет-магазину «Contactica» є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальність за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

3. Інтернет-магазин «Contactica» гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

4. У певних обставинах Інтернет-магазин «Contactica» може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в Інтернет-магазині «Contactica» або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).

5. Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі «Особистий кабінет».

6. Для того щоб забезпечити Вас інформацією, Інтернет-магазин «Contactica» може надсилати на вказаний Вами при реєстрації адресу електронної пошти та мобільний телефон інформаційні повідомлення.

7. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин «Contactica» використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з оформлення замовлення через корзину.

8. Відомості на даному сайті мають виключно інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

9. Цим Ви підтверджуєте свою згоду для використання Продавцем / або уповноваженою особою Продавця Ваших персональних даних, з метою, визначених Статутом Продавця, різними способами, в тому числі шляхом здійснення автоматизованого аналізу персональних даних, а також на їх передачу різними способами, без обмеження терміну дії.

Бажаємо Вам приємних і безпечних покупок на нашому сайті!

З повагою адміністрація Інтернет-магазину «Contactica»