Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Диаметр патрона
Материал корпуса
Категорії

Цоколі для ламп

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Кольцо крепежное Е-14; арт.464  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Кольцо крепежное Е-14; арт.464-B  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Патрон бакелитовый Е-14 цвет белый ; арт.461-B  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Патрон бакелитовый Е-14; арт.461  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Патрон бакелитовый Е-14; арт.462  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Патрон бакелитовый Е-14; арт.462-B  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Патрон бакелитовый Е-27; арт.162-B  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Патрон бакелитовый Е-27; арт.165  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Патрон керамический Е-14; арт.401  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Патрон керамический Е-14; арт.402  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Патрон керамический Е-27; арт.102  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Цоколі для ламп Патрон керамический Е-27; арт.121  Famatel..
0.00 грн.
Цоколі для ламп

Широкий асортимент цоколів на будь-який смак і колір для електриків і дизайнерів світу. Патрони бакелітові чорні і білі, цоколі керамічні для ламп Е27, патрони з вимикачем, цоколі латунні для всіляких ламп.

Патрони цоколі для ламп застосовуються для підключення лам розжарювання в житлових і промислових приміщеннях, стійкі до впливу високих Температур.

Основні переваги: ​​
Проста і швидка установка.
 Контакти з нікельованої латуні.
Індивідуальна стрейч -упаковка & nbsp;
Гарантія ідеального збереження продукту
Виготовлений з матеріалу, стійкого до ударів і впливу температури

Всі електричні патрони для ламп виготовлені іспанським виробником Famatel і пройшли сертифікацію в Європі і Україні. Для строительніх організацій, виробників світильників, торгових компаній надаються оптові ціни на цоколі для

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами