Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Категорії

Всепогодні вимикачі і розетки

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
- 30%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Всепогодні вимикачі Всепогодный выключатель 2 клавиши 10A-250V IP55  Famatel..
140.04 грн. 97.92 грн.
- 30%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Всепогодні вимикачі Всепогодный выключатель + звонок IP55  Famatel..
115.20 грн. 80.64 грн.
- 30%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Всепогодні вимикачі Всепогодный выключатель + Розетка 16A-250V IP55  Famatel..
193.68 грн. 135.72 грн.
- 30%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Всепогодні вимикачі Всепогодный выключатель кнопочный для звонка, 10A-250V IP55  Famatel..
132.12 грн. 92.52 грн.
- 30%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Всепогодні вимикачі Всепогодная розетка с заземл. 16A 250V IP55  Famatel..
115.56 грн. 81.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Всепогодні вимикачі Блок всепогодный на 2 розетки с заземлением, 16A-250V IP55  Famatel..
0.00 грн.
Всепогодні вимикачі і розетки

Навіщо потрібні всепогодні вимикачі

Чи варто розповідати вам, що таке вимикачі? Скоріше за все ні. Ці пристрої є вдома у кожного. А ось що таке всепогодні вимикачі, в чому полягають їх переваги і де найвигідніше їх купити? Відповіді на ці питання ви знайдете нижче.
Всепогодні вимикачі: погана погода їм не страшна!

В основному всепогодні вимикачі встановлюються поза приміщеннями, тобто на вулиці. Вони стійкі до будь-яких несприятливих погодних умов (снігу, дощу і т. Д.). Також вони стійкі до ультрафіолетового впливу. Навіть в самий палючий спека можна розраховувати на надійну роботу пристрою.

До речі, всепогодні вимикачі також можна встановлювати всередині приміщень. Особливо в тих кімнатах, в яких спостерігається підвищена вологість або температура повітря.
3 причини купити всепогодний вимикач

Крім того, що такі пристрої є універсальними в плані місця установки, вони також відрізняються:

    ударопрочностью. Вимикачі виготовляють з міцного пластику, який здатний витримати навіть найсерйозніші навантаження (IP55);
    простотою монтажу. Встановити пристрій може кожен, хто хоч трохи розбирається в цьому питанні. При монтажі пристрою на вулиці важливо дотримуватися всіх норм безпеки і, головне, не забути про заземлення;
    привабливим зовнішнім виглядом. Стриманий дизайн впишеться в будь-який екстер'єр або інтер'єр.

До речі, деякі моделі поєднуються з такими ж добре захищеними від навколишнього середовища розетками. Подібний тандем дуже зручний, особливо якщо на вулиці необхідне додаткове джерело електроенергії.
Якісні всепогодні вимикачі від інтернет-магазину Contactica

Погода більше стане диктувати умови, якщо ви вирішите купити і встановити такі вимикачі. Моделі, представлені в нашому онлайн-каталозі, виготовлені з урахуванням всіх необхідних норм і вимог з безпеки, а також можуть монтуватися як з заземленням, так і без. Не можна не відзначити і доступність цін в інтернет-магазині Contactica. Дозволити собі придбати такого помічника в побуті зможуть навіть люди зі стиснутим бюджетом. Моделі на одну-дві клавіші, а також сполучені з розетками пристрою завжди в наявності. Тому вам не доведеться довго чекати доставку в Київ, Харків, Львів чи будь-який інший куточок України. Пропонуємо вам оцінити всі переваги співпраці з Contactica прямо зараз!

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами