Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Материал корпуса
Напряжение
Сила тока
Категорії

Кабельні розетки Schuko

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Розетки кабельні Schuko Розетка кабельна 16А 250В SCHUKO цвета слоновой кости Famatel 3600W  Famatel..
62.90 грн. 53.38 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Розетки кабельні Schuko Розетка кабельна гумова чорна 2 полюса +земля  Famatel..
157.42 грн. 133.96 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Розетки кабельні Schuko Розетка кабельна цвета слоновой кости 10A-250V 2500W  Famatel..
29.24 грн. 24.82 грн.
- 14%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Розетки кабельні Schuko Розетка кабельна цвета слоновой кости Famatel 10A-250V 2500W.  Famatel..
35.02 грн. 29.92 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Розетки кабельні Schuko Розетка кабельна 16А 250В SCHUKO прорезиненая чорна Famatel  Famatel..
71.74 грн. 60.86 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Розетки кабельні Schuko Розетка кабельна; арт.2106  Famatel..
157.42 грн. 133.96 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Розетки кабельні Schuko Розетка кабельна; арт.2108  Famatel..
315.86 грн. 268.60 грн.
Кабельні розетки Schuko

Кабельні розетки Schuko за ціною, регламентованої виробником

Шукаєте універсальний продукт, що підходить для вирішення виробничих і побутових завдань? Щоб при цьому він був доступним і перевіреного німецького якості? Пропонуємо вашій увазі купити розетки Schuko за ціною, регламентованої виробником! Вони володіють великою кількістю незаперечних переваг, а ми гарантуємо, що при покупці ви отримаєте всі плюси від використання оригінального продукту.
Переваги кабельних розеток "Шуко"

Розетки Schuko є продуктом однойменного німецького бренду. Але ми звикли до того, що ці пристрої в народі, помилково до речі, іменуються євророзетками.

Справа полягає в тому, що зараз магазини електроніки пропонують тільки розетки так званого європейського типу. Але не всі вони «Шуко». Можна сказати, що патент німецького дослідника, який ліг в основу створення кабельних розеток Schuko, став флагманом в популяризації саме європейського стандарту цих виробів.

Переваги розеток "Шуко" очевидні обивателю і підприємцю:

    Висока якість для роботи в великих діапазонах напруги.
    Ергономічний дизайн, деякі моделі передбачають захист від дітей.
    Можливість самоочищення, откалиброванной з дивовижною точністю гільзи контактів.
    Якісна маркування клем і хорошою зачисткою дроти для легкої і швидкої установки.
    Продукт на всі 100% відповідний IEC 60309-1 і іншим європейським стандартам якості.

Кабельні розетки "Шуко", звичайно, знахідка для промисловості і побутового використання. Вони просто створені для застосування в харчовій промисловості, важкої металургії, вокзалах різного типу, будівельних майданчиках, шахтах і т.д. Але використання таких кабельних розеток доцільно в разі їх взаємодії з брендовими вилками.
Переваги покупки продукції Schuko у нас

Ми є офіційними дистриб'юторами таких фірм, як Famatel, PC Electric, Top Cable, Nexans, Titanex, Marechal Electric, Alpenbox, Valentini-Syntax, Adam Hall, Abb, Mennekes, Moeller-Eaton, SEZ і великого списку інших.

Співпрацюючи з нами, ви можете бути на 100% впевнені в отриманні на 100% оригінальної продукції зі складу. Причому це станеться досить швидко - у нас є не тільки свій склад, але і добре налагоджена система логістики.

Звертайтеся до нас і користуйтеся вигодами оригінальних товарів німецької якості за ціною виробника!

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами