Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Кол-во розеток
Материал корпуса
Тип исполнения
Напряжение
Сила тока
Степень защиты
Категорії

Роз'єми SCHUKO - однофазні розетки

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Вилки кабельні Schuko Вилка кабельна 16А 250В SCHUKO цвета слоновой кости Famatel  Famatel..
45.56 грн. 38.76 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Вилки кабельні Schuko Вилка кабельна Schuko ПВХ серая  Famatel..
76.50 грн. 64.94 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Вилки кабельні Schuko Вилка кабельна Schuko ПВХ чорна  Famatel..
76.50 грн. 64.94 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Вилки кабельні Schuko Вилка кабельна удлиненная гумова чорна  Famatel..
93.50 грн. 79.56 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Вилки кабельні Schuko Вилка кабельна; арт.1107  Famatel..
208.08 грн. 176.80 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Вилки кабельні Schuko Вилка кабельна; арт.1111  Famatel..
45.56 грн. 38.76 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Вилки кабельні Schuko Вилка кабельна; арт.1112  Famatel..
45.56 грн. 38.76 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Вилки кабельні Schuko Вилка кабельна; арт.1112-N  Famatel..
46.58 грн. 39.44 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Вилки кабельні Schuko Вилка кабельна; арт.1113  Famatel..
38.08 грн. 32.30 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Розетки кабельні Schuko Розетка кабельна 16А 250В SCHUKO цвета слоновой кости Famatel 3600W  Famatel..
62.90 грн. 53.38 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Розетки кабельні Schuko Розетка кабельна гумова чорна 2 полюса +земля  Famatel..
157.42 грн. 133.96 грн.
- 15%
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Розетки кабельні Schuko Розетка кабельна цвета слоновой кости 10A-250V 2500W  Famatel..
29.24 грн. 24.82 грн.
Роз'єми SCHUKO - однофазні розетки

Однофазні розетки - зручність і довговічність

Зазвичай, під час ремонту виникає необхідність в підключенні нових розеток на одну фазу. Однак у багатьох такий захід викликає певні труднощі. Але розібратися з цим питанням не так складно, як здається на перший погляд. Почати потрібно з того, що однофазна мережа - звична для старих будинків. Раніше трифазна мережа застосовувалася виключно для електричних плит. Зараз же вона звична новостроям.

Потужності однофазної мережі досить для підключення приладів, використовуваних в будинку. Складається вона з фази і нуля. Фаза - це провід, за яким надходить електрика. На схемах він позначається як L. Колір його ізоляції має чорний або білий колір. Але краще перевірити тестером. Нуль - провід, за яким йде електрику через навантаження (наприклад, до телевізора). Як правило, на ньому немає напруги, але краще це теж перевірити. На схемах «нуль» позначається як N. Колір ізоляції проводу - синій. Напруга між фазою і нулем становить 220 В.

Облаштування розетки на одну фазу - основні етапи і умови

Розетку на одну фазу не рекомендується встановлювати в приміщеннях зі специфічними умовами (у ванній, туалеті, на кухні). В такому випадку виникає один важливий момент - облаштування заземлення. В однофазної розетки і вилки присутній 3 контакту: фаза, нуль і земля. У заміському будинку для заземлення потрібно яма (викопана до глибини постійного залягання грунтових вод). У неї закладається масивний, металевий предмет (наприклад, 3-метровий залізний куточок) і з'єднується з контактним заземленням розетки на одну фазу. У багатоповерховому будинку про це піклуються забудовники.

Розетки на одну фазу з різною силою струму мають відповідну потужність:

  •     6А = 1.3 кВт;
  •     10А = 2.2 кВт;
  •     16А = 3.5 кВт.

На них вказує гранична сила струму. Однофазна розетка виконується з самозажімние Клемники і закріпленням проводів. Під їх болт, зазвичай, закріплюють дріт з перетином 4 мм2, хоча цілком достатньо і 1,5мм2. Для такого заходу знадобляться гнучкі проводи. Конструкціям з самозажімние Клемники досить жорстких кабелів діаметром не більше зазначеного. Розетки на одну фазу, як і будь-які інші, поміщаються в підрозетники. Бажано, щоб вони були максимально глибокими - всередині поміститися більше проводів, які зручніше в монтажі. Отвори між підрозетників і стіною заповнюються алебастром, гіпсом або Ротбандом

Продукція «Schuko» - перевірена якість і надійність

Вилки і розетки на одну фазу для змінного струму, які офіційно визначаються стандартом СЕЕ називаються «SCHUKO» ( «Шуко»). Вони застосовуються в побуті та промисловості. Виробляються в Австрії. У каталозі інтернет-магазину "Contactica" представлений великий асортимент однофазних розеток. Можна вибрати варіант для виконання будь-яких завдань. Тим більше, пропонується кілька варіантів кольорів: сірого, синього, чорного, червоного.

Потрібно знати деякі особливості кожного їх видів продукції. Наприклад, вилка «Шуко» стійка до ударів і падінь, зручна в монтажі, довговічна. Розетка «Schuko» оснащена надійними контактами із заземленням, витримує навантаження до 20А. Трійникам з твердої гуми характерна міцність і надійність. Вони захищені від масла, агресивних випарів і вологи. Тому можуть застосовуватися в екстремальних умовах.

Однофазні розетки «Schuko» виробляються за технологією захисту від бризок. Вилки мають ергономічну форму, зручні для захоплення рукою. За більш детальною інформацією щодо конкретної позиції звертайтеся до консультантів інтернет-магазину Contactica.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами