Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory

О компании "РС Электро"

CONTACTICA ™ - спеціалізується на поставках, впровадженні та сервісі високоякісної електротехнічної продукції всесвітньо провідних європейських виробників PC Electric Ges.m.b.H (Австрiя) та ISV Industrie Steck-Vorrichtungen GmbH (Германiя).

Нашими клієнтами є Різні организации - від малих підприємств до великих корпорацій и Урядовий установ. Завдяк надійній и вісокоякісної продукції та гнучкий сервісу становится можливий зміцнюваті взаєміні зі споживача, підвіщуваті продуктивність і Безпека праці, максимально збільшуваті доходи. CONTACTICA - є офіційнім и Ексклюзивна дистриб'ютор компании PC Electric Ges.m.b.H (Австрія) и ISV Industrie Steck-Vorrichtungen GmbH (Німеччина), Famatel (Іспанія), SYNTAX, Adam Hall.

Відкриття в 2005 р. нового представництва компанії в Україні допомогло зосередити всі сили і засоби на основних напрямках бізнесу, досягти найвищого рівня співпраці з клієнтами та бізнес-партнерами, розширити спектр своїх пропозицій і поліпшити сервіс. У міру становлення бізнесу CONTACTICA стає першим глобальним постачальником високоякісного електротехнічного обладнання - силових штекерних роз'ємів, розподільних пристроїв, в т.ч. і у вибухозахищеному виконанні, комутаційних рішень для підприємств і організацій, що працюють на цьому мінливому ринку.
Компанія CONTACTICA підтримує складський запас обладнання, що постачається в кожному офісі продажів.
Замовникам і партнерам CONTACTICA надані резервування товару на складі, поставка на замовлення, гнучкі знижки, розстрочка платежів, технічні консультації, доставка товару, рекламна підтримка.
При необхідності фахівці компанії готові прибути на місце монтажу обладнання для надання кваліфікованої технічної підтримки.

Швидко зростаючий інтерес до електротехнічного устаткування виробництва РСЕ і ISV добре помітний на спеціалізованих виставках, де компанія CONTACTICA регулярно представляє продукцію даних фірм.

Місія CONTACTICA
Ми пропонуємо кращі в світі комутаційні рішення, що відкривають підприємствам шлях до успіху.