Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Отключающая способность
Тип исполнения
Напряжение
Сила тока
Кол-во контактов
Степень защиты
Категорії

Низьковольтне обладнання - Автоматичні вимикачі і діф.реле

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:

Низьковольтне обладнання: захист ланцюгів харчування від перегорання

При перевантаженні по мережі або короткому замиканні спрацьовують автоматичні вимикачі. Без низьковольтного обладнання при будь-якому стрибку енергії з проводкою можна було б прощатися. Але є низьковольтне устаткування, яке захищає вас від пожеж, ремонтів і безглуздих витрат. Якщо воно застарілого зразка або з якої-небудь причини прийшло в непридатність, радимо негайно замовити онлайн заміну від бренду Eaton (Moeller) в нашому інтернет-магазині.
Низьковольтне обладнання для захисту мережі: що це і в чому його цінність?

Низьковольтне обладнання - це вмикачі, лічильники, вимикачі та інші пристрої сигнального типу, що працюють при напрузі, яка не перевищує 1000 В. Працюючи в такому режимі, вони забезпечують максимальний захист всіх мереж завдання. Мета використання цього низьковольтного обладнання - перетворення електроенергії в рішенні побутових і промислових завдань. Воно відповідає за розподіл і передачу струму. До такого обладнання відносяться такі пристрої:

  •     Техніка контролю і управління.
  •     Вимірювачі різного роду.
  •     Перетворювачі напруги.
  •     Контролери і пускові агрегати.
  •     Комутатори і стабілізатори.

Найважливішим підвидом такої електричної апаратури є автоматичні вимикачі, які захищають мережу при короткому замиканні. При виникненні загрози працездатності для всієї проводки це низьковольтне устаткування просто відключає частину ланцюга, в якій підскочила напруга або виникло замикання.
Особливості низьковольтного обладнання від виробника Eaton (Moeller)

Eaton (Moeller) є світовим лідером в сфері розподілу, якості, контролю, автоматизації і моніторингу подачі електричної енергії. Можна впевнено сказати, що це обладнання допомагає людям ефективно і безпечно використовувати електричну енергію в будівлях, на промислових об'єктах, в центрах обробки даних і будинках. Рішення варіюються від автоматичних вимикачів і розподільних пристроїв, купити які за вигідною ціною можна у нас, до світлодіодного освітлення. Eaton (Moeller) пропонує повний набір резервних потужностей і захисту від перенапруг, забезпечуючи максимальну тривалість роботи та протекцію від перенапруг або збоїв харчування. У небезпечних середовищах низьковольтна апаратура цього бренду допомагає захистити людей і майно.

Низьковольтне обладнання Eaton дозволяє використовувати заземлення та незаземлені ланцюга, що не залежать від потужності і освітлення, тому забезпечують більшу безпеку оператора. Крім того, такі пристосування відрізняються сучасним ергономічним дизайном, компактністю.
Як купити низьковольтне устаткування і чому краще це зробити через наш каталог?

Раніше здійснювався продаж пробок. Зараз - автоматичних пробок. Їх принцип роботи і призначення однакове: розподіляти, захищати. Але тільки останні і є запорукою безпечної і безаварійної роботи електромережі. Їх вибір відрізняється складністю і великою кількістю розрахунків.

Предпокупочний алгоритм дій приблизно такий:

    Потрібно визначити кількість споживачів енергії в кожному приміщенні і розділити їх на групи по потужності.
    За сумарною потужністю кожної групи визначити номінальні показники струмів таких вимикачів.
    Знаючи струми, вже можна вибирати безпосередні регулятори для оптимізації перетину кабелів, які підводять. Орієнтуватися при цьому потрібно не на ціни, а на надійність марки.

Звичайно, не можна обійтися і без вибору перетину живильний кабель. Це вже просто потрібно шукати відповідний за розміром і потужності вимикач.

Підібрати і здійснити замовлення відповідного низьковольтного обладнання, вимикачів зокрема, завжди можна у нас. Проконсультуємо, допоможемо з розрахунками. Працюємо по всій Україні. Київ, Чернігів, Харків, Одеса, Вінниця або Львів - відправка обладнання в будь-яке місто країни, яка не займає більше 3 днів.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами