Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Размеры канала:
Размеры:
Совместим с :
Каналы
Категорії

Кабельні протектори - захист для вашого кабелю

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кабельні протектори - захист для вашого кабелю

Кабельні протектори – Захистіть ваш кабель і провід від пошкоджень!

Надійна і довговічна захист для вашого кабелю буде забезпечена за допомогою протектора для кабелю. При прокладанні кабелю на землі або на підлозі, в місцях активного пересування транспорту або людей, виникає загроза пошкодження кабелю і ураження струмом. При використанні підлогового кабель каналу ви збережете не тільки в цілості ваш кабель або провід але забезпечите ваше обладнання від виходу з ладу.

На сторінках нашого сайту ви зможете вибрати найбільш підходящі варіанти гнучкого кабель каналу, купити кабель канал для проїзду транспорту, підібрати під потрібне перетин і діаметр кабелю.

Залежно від того де ви плануєте застосувати кабельний протектор зверніть увагу при виборі на розміри кабель каналів (кап) для зручного та гарантованого розміщення дроти в протекторі. Сореінтіроваться допоможе вкладка з технічними характеристиками і опис короба підлогового.

Не забудьте так само про термінал для кабельного протектора котори дозволить вам з'єднати між собою кабельні протектори і в місцях поворотів так само продовжити їх за допомогою кутових кабельних протекторів на 30 °, 60 ° або 90 ° градусів.

При прокладанні мережевих шнурів в офісі або мікрофонних і інших кабелів ви зможете так само використовувати гнучкий кабель канал при діаметрі кабелю до 30 мм.

Наші кабельні протектори допоможуть вам не тільки захистити ваші кабелю але й естетично прикрасити ваше приміщення.

ПРОДУКТ проведені відповідно до законодавства європейського співтовариства - ДИРЕКТИВИ 2006/95 /

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами