Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Размеры:
Серия
Каналы
Категорії

Кабель канали, помости, пандуси

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кабель канали, помости, пандуси

Кабель-канали, помости, пандуси - естетичність та безпеку прокладки кабелю

В даному розділі інтернет-магазину "Contactica" широко представлена ​​продукція компанії Adam Hall. Зараз бренд займає провідне становище на ринку виробників, що пропонують комплексні рішення індустрії подієвих технологій. Асортимент продукції також включає гучномовці, підсилювачі потужності, рухомі джерела світла, кабелі та кабель-канали, помости, пандуси, захисні мости для штативів та східчастих систем. В цілому група «Адам Холл» реалізує номенклатуру з 7 тисяч продуктів.

Кабель-канали - надійний захист електропроводки навіть в дуже складних умовах

Кабель-канали призначені для забезпечення захисту проводів від механічних пошкоджень і атмосферних впливів. Підходять для застосування любителями і професіоналами. Деякі позиції каталогу здатні витримати навантаження транспортних засобів вагою до 5 тонн з шириною шини 20 * 20 см. Короб-канали виконуються з термопластичного поліуретану, стійкого до впливу автомобільних масел, кислот і бензину. Даний матеріал забарвлений в чорний і жовтий колір. Має фактурну протиковзку поверхню. На таких кабель-каналах впевнено рухаються люди, транспортні засоби та інвалідні коляски. Причому відбувається це у великій температурному діапазоні - від -30ºС до + 60ºС.

Кабель-канал для електропроводки - конструкція з універсальним призначенням

Взагалі, кабель-канал - універсальне назву. Воно об'єднує безліч понять і конструкцій з різними областями застосування:

    «Лежачий поліцейський» для проводів на дорозі, або кабельний короб проїжджої частини;
    короб для кабелю в місцях проведення масових заходів, зонах активного відпочинку;
    поміст при ремонтно-будівельних роботах і на виробничих підприємствах;
    трап для стаціонарного та мобільного прокладки проводів в приміщеннях (складах, ярмарках, фестивалях, карнавалах) і на відкритому повітрі для проїзду транспорту.

Найчастіше з перерахованого вище застосовується поміст для кабелю. Це особлива конструкція, що складається з модулів - підстави і кришки. На його корпусі є пази для прокладки гофрованого шланга або електричного кабелю. Збірка окремих елементів помосту проводиться за допомогою спеціальних замків. При стаціонарній прокладці, для забезпечення більшої стійкості конструкції, рекомендується додатково ховати дроти в ПВХ-труби. Це зміцнює кабельний поміст по всій довжині і забезпечує достатню жорсткість. Виробляються вони з еластичних матеріалів:

    нижня частина - уретановий каучук (гума) або поліуретан;
    закриває кришка - гума, пластик або поліуретан.

Будь-яка модель витримує навантаження до 40 тонн. Тому вони актуальні в місцях, де є великий ризик пошкодження електропроводки та електричного кабелю. Така понад стійкість до великих навантажень пояснюється конструкцією. Модулі кабель-каналів для проводів мають різну форму: пряму і кутову. Прямі елементи дозволяють подовжувати конструкцію, а кутові - повертати на 25 ° / 30 ° / 45 ° / 90 ° -180 °. Їх встановлюють, як тимчасове рішення будівельних або виробничих завдань. Для постійного застосування систему додатково закріплюють. Чорні кабель-канали - максимально універсальні, тому використовуються під будь-які інсталяції. Рідше зустрічаються коричневі кабель-канали та моделі інших квітів. Складні системи обладнуються поєднанням різних форм і розмірів.

В турботі про людей з обмеженими можливостями

Особлива сфера застосування кабель-коробів, ціна яких в нашому магазині досить доступна, - облаштування громадських закладів і торгових площ для людей з обмеженими можливостями. Чи замислювалися ви коли-небудь про те чи зручно їм пересуватися по місту? Тільки уявіть, є такі люди, які «їздять» в кафе, працюють, зустрічаються з друзями, а пропозиція «занести на руках» вважають принизливим. Але люди з обмеженими можливостями відвідують заклади, де їм комфортно, або ж ті, де умови максимально наближені до цього. І одними пандусами тут не обійтися. Проблема доступності набагато складніше. Потрібно додатково ще купити кабель-канали та помости. Тільки так всі проблеми будуть вирішені. Хоча не всі власники розважальних і торговельних об'єктів готові купувати спеціальні кабель-канали. Ціна таких пристосувань досить висока.

Пандуси - для полегшення пересування візочників і завершення дизайну споруд

Ще одна категорія специфічних пристроїв, пропонованих інтернет-магазином "Contactica", - пандуси. Розміщують їх за тими ж правилами, що і сходи. Однак через велику протяжності використання пандусів в приміщеннях обмежена. Норма їх ухилу - 1: 8 або 1:10, але частіше буває 1: 7 всередині і 1: 8 зовні. Така особливість пояснюється тим, що не скрізь є можливість дотримуватися норм. Що стосується вимог щодо ширини пандуса, то вона повинна бути такою ж, як і у сходів. Облаштування подібних конструкцій актуально у великих будинках (музеї, виставкові і торгові центри) з інтенсивним людським потоком. Також пандуси доцільні в унікальних спорудах. Вони роблять завершальний акцент в оформленні приміщення. Щоб краще розібратися з пропозиціями інтернет-магазину "Contactica", цінами на електричний кабель зверніться до його співробітникам. Вони допоможуть вам купити короб для каналів або інші товари для реалізації найскладніших проектів.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами