Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Manufacturers:
Размеры канала:
Размеры:
Совместим с :
Серия
Каналы
Категорії

Кабель мости (капи)

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кабель мости (капи)

Кабель-мости (Капи): надійне обладнання від перевірених виробників

Кабельні мости, капи або ж трапи призначені для того, щоб захистити пролягає над землею кабель або провід від механічних або атмосферних пошкоджень (погану погоду). Сьогодні такі варіанти захисту дуже поширені. Вони можуть створюватися з різних матеріалів, мати свої особливості конструкції. Купити кабель-мости вийде в Україні, наприклад, в Києві, Львові, Харкові без проблем онлайн. Вони мають прийнятні ціни. Щоб підібрати найбільш підходящий варіант капи, слід мати уявлення про їх особливості та сфери застосування. Розглянемо все по порядку.

Характеристики кабельних мостів

Кабель-міст або капа являє собою конструкцію з декількох модулів з кришкою нагорі. Матеріали, які використовуються при виготовленні, зазвичай м'які. Для нижньої частини це уретановий каучук. Верхня ж частина кабель-моста (капи) створюється за допомогою пластику, поліуретану або такий же гуми. Ця конструкція трапа витримує вагу приблизно до 40 тонн.

Області застосування досить широкі:

    Кабель-мости можуть ставати частиною «лежачого поліцейського». Капи прокладають на проїжджій частині, пропускають всередині дроти.
    Також не менш поширене використання кабель-моста в місцях скупчення великої кількості людей, наприклад, капи роблять на концертах, міських ялинках, мітингах тощо, де багато апаратури.

Не рідкість капи на будівельних майданчиках, складах.

Конструкція кабель-моста

Створюється капа не так складно. Основні її складові частини: корпус і кришка зверху. Головна частина має спеціальні пази для розташування в них шнурів. Збірка відбувається за допомогою скріплення елементів основи замками і засувками.

Потім прокладають кабель і приховують його верхньою кришкою. Для прокладання на дорозі також радять всередину капи поміщати пластикові труби і тільки в них вже протягувати шнури. Це забезпечить додатковий рівень захисту, додасть конструкції більшої жорсткості.

Модулі кабель-моста можуть бути прямими або кутовими. Перші дозволяють нарощувати довжину конструкції, а другі - надають їй потрібний кут в залежності від товщини шнурів і шлангів. Це може бути і 20, і 45, і навіть 90 градусів.

Не варто думати, що капи - це тимчасові споруди. Насправді вони досить добре показують себе в якості довгострокового використання на різних будівельних майданчиках, на дорогах, промислових підприємствах.

Мало того, можна підібрати варіанти не тільки потрібної конструкції, але і кольори. Кабель-мости можуть мати синій, жовтий, чорний та інші кольори.

Отже, щоб захистити дроти від псування і провести їх на вулиці, де є велике скупчення людей або через дорогу, використовують капи. Вони створюються з міцної гуми і інших допоміжних матеріалів. Купити кабель-мости недорого можна в нашому інтернет-магазині. Ми надаємо найкращі товари високої якості. Є помости і пандуси, килимки та канали для підземної захисту. Все має сертифікати міжнародного зразка, що підтверджують рівень якості матеріалу.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами