Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Категорії

Провід ПВС за доступною ціною

Рекомендовані

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Ця категорія порожня.
Провід ПВС за доступною ціною

Провід (кабель) ПВС - секрети вдалої онлайн-покупки

Вибір кабелю ПВС - відповідальне і серйозне справу, з яким доводиться стикатися будівельникам, монтажникам, електрикам, а іноді і людям, які роблять ремонт будинку своїми силами. У зв'язку з цим виникає закономірне питання, який саме купити провід ПВС, адже їх асортимент в Україні величезний. Можна вибирати, орієнтуючись на виробника, ціну, якість та інші параметри. Але для початку потрібно визначитися, які саме завдання має виконати виріб ПВС. А ще раніше потрібно розібратися з тим, як виглядає ПВС.

Отже, він має круглу форму. Його оболонка не настільки важлива, але краще дивитися сертифікати - в них вказано до якої категорії відноситься ПВС:

  • кабель;

  • дріт.

Щоб отримати ці документи, перегляньте каталог інтернет-магазину і, зупинившись на якомусь з варіантів, зв'яжіться з консультантами. Вони нададуть всю необхідну інформацію.

Кабель ПВС: особливості застосування

Такий кабель підходить для переносного і стаціонарного монтажу. Він має алюмінієву основу, покриту міддю, тому володіє хорошими показниками пожежної безпеки. Жила - не монолітна і застосовується для підключення різних електроприладів: від будівельних інструментів до пилососів. Потрібно відзначити, що біметалічний кабель не поступається за якістю мідному, а ось у фінансовому плані більш доступний.

Провід ПВС має особливий забарвлення і оболонку з полівінілхлоридного пластикату, який відповідає вимогам пожежної безпеки. При нагріванні жили тривалий час утримує температуру на рівні 70-ти градусів. Головна відмінність виробів хорошої якості в тому, що зачистити його можна навіть вручну, без спеціальних інструментів. Хоча правильніше це робити спеціальними пристосуваннями. При покупці кабелю звертайте увагу на гарантійний термін, який надає виробник. Особливо актуально це для підприємців, які набувають кабель ПВС оптом. Надійна продукція служить до 10 років. Роблячи замовлення, стежте за тим, щоб перетин жив дроти в каталозі, на етикетці та в реальності збігалося. Вибравши якісний провід, можна уникнути поломок на лінії і несправність електроінструментів і техніки в майбутньому.

Для установки в будинках використовується кабель ПВС зі стандартним перерізом. Тому багато покупців відразу ж шукають ціну ПВС 3х1,5. Але вибір за стандартними мірками не завжди правильний. Краще відразу розрахувати, яке перетин дроту ПВС знадобиться. Так, перетин 1 мм2 кабелю пропускає 10 А або 2,2 кВт. Такий розрахунок актуальне для проводів до 6 мм2. Для великих кабелів краще подивитися спеціальні таблиці. Тільки після цього можна шукати відповіді на запитання ціни кабелю ПВС 3х2,5 в Києві, Харкові чи Львові.

Продаж гнучкого проводу ПВС - призначення і можливості

Багато питань виникає щодо гнучкого проводу ПВС. Під ним розуміють кабель з багатопроволкової жилою. Чим більше таких зволікань, тим більш гнучкий провід. Електричний кабель поділяють на кілька класів жорсткості, де 1-й клас - моножіла, 7-й клас - самий гнучкий. Чим вище ця клас, тим дорожче виріб. Жорсткий кабель ПВС призначений для прокладки в стіні або укладанні в грунт, гнучкий - для підключення рухомих електроприладів і інструментів. Щодо монтажу - підхід до вибору класу жорсткості суто індивідуальний. Але якщо вам потрібна допомога в цьому питанні, звертайтеся за консультацією до співробітників нашого сайту. Вони порекомендують провід з відповідним перетином, класом жорсткості та іншими показниками.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами