Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory

Компанія Adam Hall представила нову безбар'єрну модульну систему Defender® MIDI 5 2D

Defender® представляє безбар'єрну модульну систему MIDI 5 2D

«Доступність і бюджетность» - два фактора, які в останні кілька років найбільше турбують як державні органи, так і організаторів заходів. Defender® запускає серію MIDI 5 2D - модульні захисні кабель-мости, з можливістю переміщення. Мультіразмерная концепція кабель-мостів MIDI 5 2D поєднує в собі чудову гнучкість і простоту повсякденного використання.

Повністю МодульнийDefender MIDI 5 2D

У більшості поширених систем захисту кабелів зазвичай доводиться шукати компроміс між безбар'єрним доступом і пропускною спроможністю. Але це не відноситься до нової серії Defender MIDI 5 2D: в ній використовується абсолютно новий підхід з модульної, мультіразмерной і сумісної концепцією. Система оснащена модулем середньої секції (доступною довжиною 19,59 дюйма і 39,37 дюйма), рампою і набором адаптерів, який повністю сумісний з MIDI 5 2D з широко використовуваної серії Defender MIDI 5.

новая серия для защиты кабеля MIDI 5 2D

Безбар'єрний доступ

Кожна середня секція кабельного трапа MIDI 5 2D має рампу, яку ви можете подовжувати і розширювати. Кут нахилу модуля 6 ° - відповідає практично всім вимогам і стандартам щодо безперешкодного доступу на заходах. Завдяки плоскому нахилу серії MIDI 5 2D користувачі інвалідних колясок можуть без проблем проїжджати кабель-мости, а також вони настільки стійкі, що можуть витримувати вагу навантажувачів і вантажівок. Серія MIDI 5 2D має інноваційну поверхню Defender LaserGrip®: її особлива ергономічна форма і структура поверхні знижують ризик випадкового зсуву всієї лінії захисних кабель-мостів.

 

Зручність у використаннікабель каналы Defender MIDI 5 2D

Модульна система MIDI 5 2D може бути розширена як по довжині, так і по ширині. Навіть коли використовуються складні кабельні з'єднання, наприклад, поруч з генераторами енергії або в приміщеннях перед будинком - система кабель-мостів також забезпечить легкий доступ і безпека. Ергономічний і продуманий до дрібниць дизайн модульної системи полегшить установку. Модуль MIDI 5 2D також оснащений ручками для перенесення - транспортування тепер ще зручніше! Середня частина має канали всередині для безпечної і акуратною прокладки звукового, світлового та силового кабелів один за іншим.