Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory

Статті

Як вибрати кабель ПВС: довжина, гнучкість та інші характеристики

Перед тим як приступити до монтажу навіть побутової електропроводки, потрібно провести точні розрахунки і придбати всі необхідні комплектуючі, в тому числі і кабельну продукцію.

 
 
 
14 September 2018 09:28:29
Comments: 0
Views: 1730
 
 
Силові роз'єми: види, характеристика, підключення
На сьогоднішній день одночасне включення в мережу кілька одиниць енерговитратного обладнання можливо при наявності спеціальних силових роз'ємів. 
 
 
12 June 2018 10:42:44
Comments: 0
Views: 7200
 
 
Виробники електроустаткування

На електротехнічному ринку України надано величезну кількість виробників представляють широкий спектр електротехнічного та комутаційного обладнання, многи їх них виробляють роз'єми електричні . На жаль не завжди якість пропонованого обладнання соответсввует заявленим параметрам і викликає багато питань, не кажучи про відверті підробки китайського мануфактурного походження, застосування і використання яких загрожує великими аваріями, травмами і збитком.

 
 
 
02 may 2018 13:28:34
Comments: 0
Views: 1163
 
 
Номенклатура кабелю Titanex

Всі види і номенклатура кабелю гнучкого H07RN-F TITANEX

Nexans виробляє і поставляє кабелі та кабельні системи для вироблення, передачі і розподілу електроенергії. Нові технології дозволяють збільшити продуктивність і скоротити небезпеку відключення.
Для збільшення безпеки рухомих складів, ми виробляємо кабелі та кабельні системи, розроблені спеціально з урахуванням вимог залізниць.

Основна мета світових виробників - виробництво більш якісної продукції з меншими витратами. Використання кабельної продукції Nexans дозволяє створювати більш стійкі, високопродуктивні продукти і компоненти, вартість яких істотно зменшується за рахунок використання нових матеріалів і технічних рішень.

 
 
 
02 may 2018 13:06:06
Comments: 0
Views: 580
 
 
Як правильно підключити автоматичний вимикач?

Автоматичний вимикач (автомат) - це контактний апарат, призначений для комутації (включення і відключення) електричного кола. Винайдено пристрій було в 1836 р Чарлзом Графтон Пейджем, американським вченим, а перша конструкція була описана Томасом Едісоном в 1879 р Сучасний же автоматичний вимикач світла був запатентований в Швейцарії компанією Brown, Boveri & Cie в 1924 р Автоматичні вимикачі, крім комутації ланцюга , необхідні для:

    захисту від струмів перевантаження: автоматичний вимикач відключає захищається ланцюг в момент, коли по ній протікає струм, що перевищує допустимий;
    захисту від короткого замикання: прилад автоматично від'єднує ланцюг від мережі при виникненні великих струмів короткого замикання.

Такі пристрої виконують одночасно функції і захисту, і управління.

 
 
 
02 may 2018 12:58:51
Comments: 0
Views: 2245
 
 
Як вибрати мережевий фільтр, подовжувач?

Розеток в кімнаті менше, ніж приладів, які необхідно підключити? В якійсь кімнаті або іншому приміщенні не вистачає джерела електроенергії? Можливо, вилки від електротехніки та розетки не відповідають один одному, і потрібно використовувати перехідник? Вирішити ці проблеми можна без праці - для цього досить використовувати мережевий фільтр, подовжувач, трійник або перехідник. Який прилад вибрати, щоб він був безпечний у використанні і виконував всі необхідні функції? Це питання варто розглянути більш докладно.

 
 
 
10 January 2021 11:43:23
5
Comments: 1
Views: 2239
 
 
Європейські постачальники кабелю

TITANEX торгова марка, зареєстрована компанією Nexans для гнучких гумових кабелів з ізоляцією жили і зовнішньою оболонкою, виконаною з синтетичного еластомеру.
застосування:
Висока стійкість кабелів TITANEX до різних навантажень пов'язана з високою якістю їх еластомерній ізоляції і оболонки, завдяки таким властивостям прекрасно підходять для застосування у всіх областях промисловості, де кпріменяются найвищі вимоги до характеристик зносостійкості кабелю H07RNF (гірничорудна, металургійна промисловість).

 
 
 
17 January 2021 19:17:57
4
Comments: 1
Views: 5820
 
 
Вибираємо надійну вибухозахищені розподільну коробку

Електротехнічні розподільні коробки являють собою вироби, що застосовуються для монтажу кабелів, відводів, розводок і інших електричних комунікацій усередині приміщень і зовні. Установчі ж моделі застосовуються для монтажу розеток, вимикачів тощо. Вони забезпечують високу безпеку, а також значно полегшують доступ до з'єднань проводів. При електромонтажі обладнання у вибухонебезпечних середовищах використовуються вибухозахищені розподільні коробки.

 
 
 
28 April 2018 11:57:50
5
Comments: 1
Views: 1947
 
 
Види електричних розеток

Сучасний інтер'єр, виконаний в модних стилях і колірних рішеннях, буде некомфортним, якщо приділити недостатньо уваги його функціональної частини. Щоб будинок або квартира заграли відтінками затишку, варто правильно вибрати види електричних розеток. Вони-то і стануть джерелом енергії для приємних дрібниць, елементів освітлення та дозволять розмістити техніку комфортно і безпечно. Здавалося б, такий простий предмет, як електрична розетка, не повинен викликати труднощі при його покупці, але сучасні магазини пропонують широкий асортимент електрофурнітури, обладнаної корисними функціями і мають різну ступінь захисту.

 
 
 
27 April 2018 17:45:42
4
Comments: 1
Views: 1111
 
 
Види кабелів

Наше життя немислима без електроенергії і всіх нововведень прогресу, які завдяки їй працюють. Електрика потрібно скрізь, без нього ми не зможемо користуватися дротовими комп'ютерними мережами, послугами телефонного зв'язку, телевізорами та багатьма іншими приладами та пристроями, які спростили наше життя і зробили її більш різноманітною і цікавою. Передача електроенергії в наші будинки, офіси, виробничі ділянки відбувається за допомогою електричного кабелю. Саме тому будь-які будівельні роботи супроводжуються прокладкою силових кабелів, які і передають нам таку необхідну електричну енергію, що виробляється електростанціями. У виробництві і в побуті використовуються різні види кабелів, і тому дуже важливо розібратися з їх різновидом і характеристиками.

 
 
 
27 April 2018 17:21:06
5
Comments: 1
Views: 2328
 
 
Вибір кабель-каналу: основні особливості і рекомендації

Щоб здійснити якісний електромонтаж, слід використовувати різну монтажне обладнання, серед якого і. кабель-канал. Це спеціальний короб, який служить для прокладки електричних комунікацій як при спорудженні нових будівель, так і в процесі ремонту старих будівель. Кабель-канал допоможе не тільки приховати проводу та кабелю, надавши приміщення естетичний вигляд, але і захистить їх від вологи і пилу. Завдяки використанню кабель-каналу для електропроводки можна уникнути різних неприємностей. Адже комунікації, розкидані по підлозі або просто лежать уздовж стіни, не тільки погіршують інтер'єр, але і несуть загрозу здоров'ю (ураження електричним струмом).

 
 
 
17 January 2021 19:21:28
Comments: 0
Views: 945
 
 
Електрична шафа або щит: який варіант краще?
Як електричний шафа, так і електричний щит орієнтовані на розподіл електрики. 
 
 
12 June 2018 10:24:49
Comments: 0
Views: 4382
 
 
Page:
Sort by: