Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory
Категорії

Famatel

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери електроживлення Адаптер ; арт.1401  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер CEE- вилка 16A 3P 250V- 1 розетка SCHUKO  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер CEE- вилка 16A 3P 250V- SCHUKO  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер CEE- вилка 2P+T 16A выход 3 розетки 2P+T 16A  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер CEE- вилка 3P+N+T 16A выход розетки 3P+T 16A + 1 и 2P+T 16A  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери електроживлення Адаптер а/е; арт.1405  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер вилка SCHUKO - CEE розетка 16A 3P 250V  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери та розгалужувачі Адаптер с 3Р CEE на 2 х 3Р CEE + Schuko; арт.16010  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери електроживлення Адаптер; арт.1402  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Адаптери електроживлення Адаптер; арт.1403-E  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві блоки без кабелю Блок розеток на 6 розеток (Famatel-2406-N)  Famatel..
0.00 грн.
Якісна продукція від іспанського виробника за доступною ціною Мережеві блоки без кабелю Блок розеток с заземлением на 3 гнезда (Famatel-2523)  Famatel..
0.00 грн.

Компанія Famatel була створена в 1991 році.
Вона відноситься до бізнес-групи, що складається з більш ніж 8 компаній, що працюють в сферах
електротехнічної промисловості, металургії, виробництва
керамічних виробів.
Компанії бізнес-групи працюють з 50-х років,
їх успішний багаторічний технічний і діловий досвід допоміг Famatel
утвердитися в якості провідного гравця з виробництва і постачання
електротехнічної продукції.
Компанія Famatel має власну мережу продажів в Іспанії, а так -ж експортує свою продукцію в більш ніж 45 країн світу (офіційний і ексклюзивний представник в Україні компанія CONTACTICA),
беручи участь в найважливіших енергетичних проектах.В даний час Famatel має три виробничих центру загальною площею понад 15 000 м2, які обладнані сучасною
технікою. На заводах компанії встановлено 18 сучасних машин для лиття термопластика. Процес складання повністю автоматизований.
З перших днів, одним з ключових завдань Famatel була розробканових продуктів на основі великих досліджень ринку. Ми розумі -їм необхідність виготовлення продукції, яка відповідає посто -янно розвиваються потребам клієнтів. Успіх нашої продукції базується на максимальній якості продукції, ефективності привикористанні, а також вдосконаленому зовнішньому дизайні.
Для того щоб наша продукція мала найвищий рівень якост -ства і відповідала стандартам, встановленим в промисловості, в компанії Famatel впроваджена сувора система контролю якос ствi, система менеджменту якості сертифікована по ISO 9001.
Увага до деталей в нашому виробництві та управлінні допомогли компанії Famatel придбати репутацію і визнання серед клієнтів і партнерів по всьому світу.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами