Приєднуйся до нас !

Ми в Твітері

MolnarGregory

Contactica приступила до реалізації високоякісного кабелю H07RN-F !!!

Titanex H07RN-F повертається на український ринок titznex-contactica.

Кабель гнучкий з гумовою ізоляцією Titanex H07RN-F

TITANEX ® гнучкий кабель (аналог кабель кг) призначений для установки з рухомої техніки, електроприладів і для будівельних майданчиків. Кабель може бути оцінений 0,6 / 1 кВ, де установка має вбудований захист і для двигунів підйому техніки - верстатів - і т.д.

Цей кабель можна використовувати в холодильних установках може бути встановлений на відкритому повітрі або бути прокладений в землі, але з додатковою механічною захистом, кабелі стійкі до агресивного середовища.

Компанія Contactica пропонує до уваги своїх партнерів і нових покупців кабель гнучкий з гумовою ізоляцією H07RN-F за вигідними цінами. Кабель присутній на складах в Києві і Донецьку, ціни за телефонами (044) 224-53-75; (062) 312-74-31.

Кабель гнучкий з гумовою ізоляцією H07RN-F

призначений для приєднання пересувних машин, механізмів і обладнання до електричних мереж і до пересувних джерел електричної енергії при напрузі до 450 В частотою 50 Гц або постійної напруги 750 В при вигинах з радіусом не менше 8 діаметрів кабелю, при можливості попадання на оболонку дезінфікуючих і агресивних речовин, а також мастил і дизельного палива, при допустимій температурі нагрівання струмопровідних жил до +60 C.

 

 

Один з провідних виробників кабелів!